Sıcak İskandinav Konseptli Kitaplık:Karalel

Yönetici 21 Ekim 2013 2
Sıcak İskandinav Konseptli Kitaplık:Karalel

MODÜLER KİTAP RAFLARI KLASİK OFİSLERİ SARSMAYA GELDİ

Modüler Kitap Rafları ofislerinizi klasik görüntüsünden kurtarmaya geldi. Modüler kitap rafları ile ofislerde modern rüzgarlar esecek.

karalel_kitaplik4

Karalel kitaplık modern modüler kitaplık modelleri ile klasik ofislerin havasını dağıtmaya geliyor. MDF üzerine beyaz lake cilalı kitaplıklarda masif ahşap üzerine cilalı ayaklar kullanılmış. 200 cm genişliğinde, 40 cm derinliğinde ve 195 cm yüksekliğindeki kitaplıklar iki yıl garanti kapsamındadır.

karalel_kitaplik5

Karalel kitaplığı dileğinize göre şekillendirebilirsiniz. Eğer ki ofisinizde yer sıkıntısı yaşıyorsanız kitaplığı 4 katlı bir raf sistemi olarak kullanabilir veya parçalara ayırarak birden fazla kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Farklı şekillerde kombine edilebilen bu kitaplıklar hayatınızı kolaylaştıracak.

karalel_kitaplik7


2 Comments »

  1. elif 8 Kasım 2013 at 16:32 - Reply

    kitaplık seçimi çok zor kesinlikle. hem kitapların düzgün durması lazım hem de şık bir görüntü sağlaması lazım aksi halde kapaksız kitaplık modelleri dağınık olduğu zaman çok kötü bir görüntü çıkıyor ortaya.

  2. harun 17 Aralık 2013 at 10:43 - Reply

    ofis tasarımlarında bence kitaplık modellerinin duvara monte edilmesi ile alan tasarrufu sağlanabilir hem aynı zamanda çok şık bir görüntü çıkar ortaya. daha şık bir havası olur ofisin.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica