Şirket Dinamiklerinin Yansıması:Ofis Dizaynları

Yönetici 21 Ekim 2013 2
Şirket Dinamiklerinin Yansıması:Ofis Dizaynları

ŞİRKET KİMLİĞİ OFİS DEKORASYONUYLA OLUŞUR

Çalışanlara verilen değerin yansıtıldığı ofisler bir şirketin kimliğini oluşturan ana unsurdur.

Bir şirketin kurumsal olup olmadığı ofis dizaynlarından anlaşılabilmektedir. Farklı şekilde dizayn edilen ofisler bir kurumun misyonun yansıtan en önemli araçtır. Sizler şirketlerinizi oluştururken şirket dinamiklerinizi göz önünde bulundurmalı ve dış dünyaya açılan kapıların ofislerinizden geçtiğini unutamamalısınız.. Çünkü ofisler yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ve günün dinamiklerinin belirlendiği alanlardır. Ofislerin dekorasyonu çalışanların motivasyonu tetikleyen bir unsurdur.

Modern şekilde çalışanlarında istekleri göz önüne alınarak oluşturulan ofisler bir şirketin yükselmesini ve piyasadaki rant kavgasından sıyrılmasını sağlar. Ofislerinizi modern şekilde dizayn ederken ofis mobilyalarınızı birbirinden uzak alanlara yerleştirin. Böylelikle ofislerde oluşan o hıncahınç görüntünün önüne geçmiş olursunuz. Ofislerde sıklıkla tercih edilen yüksek dolaplar yerine alçak dolapları tercih ederek mekana daha büyük ve açık bir hava katabilirsiniz. Ofis içinde kalabalık yaratan evrak dolaplarını farklı bir odaya taşıyarak ofislerinizi devlet dairesi görünümden kurtarabilirsiniz.

Modern ofis dekorasyonlarının en önemli ayrıntılarından biri de iş görüşmelerinin ve yabancı misafirlerin ağırlandığı toplantı odalarıdır. Toplantı odaları sizleri dış firmalara tanıtan en ince ayrıntıdır. Toplantı odalarını dizayn ederken son trendler takip etmeli ve uygulama alanına en uygun stille dekorasyon yapılmalıdır. Aşağıda sizler için derlenen ofis örneklerine yer verdik. Aşağıda yer alan tasarımlarla ofislerinizi oluşturabilir var olan ofislerinizi de iyileştirebilirsiniz.

ofis 1 ofis 2 ofis 3 ofis 4 ofis 5 ofis 6 ofis 7 ofis 8


2 Comments »

  1. melih 8 Kasım 2013 at 16:35 - Reply

    çok ilginç ofis dizaynları var gerçekten.özellikle modern ofis dekorasyonlarında çok farklı stiller kullanılmaya başlandı.

  2. haldun 12 Aralık 2013 at 10:35 - Reply

    şirketlerin kimliği açısından ofis mobilyalarının önemli olduğu aşikar. kullanacağınız ofis mobilyaları ile şirketinizin kimliğini yansıtacağınızı düşünürseniz eğer ofis mobilyaları seçiminde titiz davranılması gerektiği de böylece anlaşılmış olur.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica