Son Moda Dekorasyon

 Son Moda Dekorasyon

Evlerinizdeki dekorasyonunuzu değiştirmek ya da yeni bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız son moda dekorasyon modellerini düşünmenizi öneririz. Dekorun ev tasarımı için ne kadar önemli olduğunu vurgulamakta fayda vardır. Çünkü uyumsuz ve birbiri ile örtüşmeyen renklerde mobilyalara yer vermeniz dekorunuzun kötü görünmesine neden olabilir. Dekorasyon, bir resmin tamamına uzaktan baktığınızda içindeki bütünselliği görebilmenizdir. Bu anlamda sizi tatmin edecek dekoru bulmanız çok önemlidir. Dekorunuz sizin tarzınızı bir anlamda ortaya çıkaracaktır.

Özellikle son yıllarda dekorasyon modellerinde, modern ve klasik tarzların kombinasyonu ile gelen bu dekorasyon modelleri ile evleriniz yeni bir dekora kavuşturacaksınız. Özellikle klasik modellerin ve ahşap ürünlerin bu sezon çok revaçta olduğunu görmektesiniz.

bahar-dekorasyonu

Ahşap ve klasik mobilyalar ile evlerinizin dekorasyonunda fazlasıyla söz sahibi olacaksınız. Ahşap modelleri bu kadar ayrıcalıklı kılan el yapımı olmaları ve yüzde yüz ahşap olmalarıdır. Son moda dekorasyon modelleri içinde huzur verici aynı zamanda sadeliği ve doğallığı bir arada bulabileceğiniz en uygun dekorasyon modeli klasik ve ahşap dekorasyonlardır. Bu sezon daha havalı ve ihtişamlı bir dekor oluşturmanızı sağlayacak bu zarif modelleri evinizin her bölümünde kullanabilirsiniz.

avangard-yemek-odası-dekorasyonu

Oturma odasında dekorasyonun duvar rengi ile paralel çizgilerde birleşmesine özen göstermenizi öneririz. Duvar renginizin açık renklerde ve koltuk takımınızla uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Oturma odalarında koltuk takımlarının önemi büyüktür. Koltuk takımınız dekorunuzun daha şık görünmesini sağlayacaktır.

Bu sene köşe koltuk takımları da dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz koltuk takımlarından biridir. Daha derli toplu görünüm sunacak olan bu koltuk takımları ile oturma odanızın görünümü bir başka güzel olacaktır.

Oturma odanızda kullanacağınız koltuk takımı renginiz pastel olursa daha güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Koltuk takımlarına uygun halı ve duvar rengi de buna göre seçilmelidir. Aynı zamanda ahşap kahve masaları ya da orta sehpa masaları dekorunuza bambaşka bir boyut getirecektir.

Kullanmayı düşündüğünüz koltuk takımınızın yüksek ayaklı olması da dekorunuzu olabildiğince şık gösterecektir. Oturma odalarında tercih edilen renkler arasında açık kahverengi ve krem renkleri gelmektedir.

modern-ev-dekorasyonunda-2014-trendleri

Yemek odası dekorasyonlarında açık renk ve estetik tasarımlar ön plandadır. Beyaz ve sade renklerin kullanıldığı görülmektedir. Beyaz renkler son yıllarda oldukça popülerdir. Masa ve sandalyelerin tasarımları ise gerçekten büyüleyici. Harikulade olan bu sandalyeler üzerinde varaklı ve oymalı motiflerin olduğunu görebilirsiniz.

Altın renkli varaklar beyaz lake masa ve sandalyeler üzerinde oldukça güzel durmuş ve değişik bir hava vermiş. Aynalı konsol üzerinde dekoratif aksesuarlara yer vererek dekorasyonunuzda çeşitlilik yapabilirsiniz. Vitrin modelinde klasik tasarımlar göz alıcı modelleriyle de hayli ilginizi çekecek. Oymalı motiflerle süslenmiş aynalı konsol modeli ise dekorunuzdaki en önemli parça olacaktır.

2014-yaz-dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonlarında, en ilgi çeken şey yatak odasında kullanılan duvar renginin açık renkte olması çok önemlidir. Yatak odalarında keskin renklere yer verilmesi dekorunuzu daha güzel gösterecektir. Yatak odasının kaliteli ve konforlu olması da son derece önemlidir. Yuvarlak yatak odası takımlarının dekorasyondaki yeri son yıllarda artmaktadır. Çünkü yuvarlak yatak odası modelleri yatak odanıza farklı bir boyut getirmektedir.

ev-dekorasyonu-fiyatları

Yuvarlak yataklarda bulacağınız görünüm ile dekorasyonunuz mükemmel bir dekora kavuşacaktır. Farklı gardrop modelleri fonksiyonellik ve işlevsellik ile de dekorunuza hareketlilik getirecektir. Raylı ve sürgülü gardrop modelleri size hem kullanım hem de estetik açısından eşsiz bir görünüm sunacaktır. Yatak odası modelleri, farklı renklerde ve modelleri ile dekorasyonunuzu tamamlayan en önemli parçalardan biridir. Yatak odanızda kullanacağınız yatak başlığı modelleri de fazlasıyla dekorasyonunuza katkı sağlayacaktır.

yatak-başlıkları-dekorasyon

Yatak odalarınızda dekorasyon oluşturmak istiyorsanız çok fazla büyük boyutlu eşyalara yer vermemelisiniz. Çünkü küçük ve kullanışlı mobilyalar, yatak odanızda daha güzel bir atmosfer oluşturacaktır. Dekorunuza puf ve makyaj masası da eklerseniz dekorunuz daha da şık görünebilir. Yatak odalarınız sizleri içine çeken bir cazibe merkezi haline getirebilirsiniz. Dekor oluşturmada doğru mobilyanın önemi çok önemlidir. Bunun altını çizerek söylemekte fayda var.