Tual Yemek Odası İle Şık Çizgiler Salonunuzda

Yönetici 21 Ekim 2013 2
Tual Yemek Odası İle Şık Çizgiler Salonunuzda

ŞIK TASARIMLARIYLA GÖZ DOLDURAN MARKA:İSTİKBAL

Salonunuzun en şık takımı sloganı ile yola çıkan İstikbal mobilya modern yemek odaları konseptine bir yenisini daha ekledi.

İstikbal Mobilya tarafından üretilen Tual Yemek Odası krem-cappuccino renklerinin muhteşem uyumunun doruk noktasını sizlere sunuyor. Tual Yemek Odası takımımızda krem ve kapiçino renk kombinasyonu kullanılmış olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleri ile üst düzey bir tasarıma sahiptir.Aynı tonlar ile kombine edilmiş Tual Koltuk Takımı ve Tual Yemek Odası ile mükemmel bir grup oluşturuyor.

tual 2

Tual Yemek Odası Takımı farklı aydınlatma şekline sahip, kırmızı led aydınlatmalar kullanılarak görsel zenginlik artırılan takım büfe,büfe aynası,vitrin,gümüşlük,compact vitrin, kitabeli masa ve altı sandalyeden oluşmaktadır. Ceviz renginin de yoğun bir ilgi gördüğü takıma İstikbal Showroomlarından uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

tual 3

tual 4

 


2 Comments »

  1. hale 30 Ekim 2013 at 09:59 - Reply

    benim evim küçük olduğu için yemek odası takımı ile salon takımım aynı odada o yüzden de birbiriyle uyumlu modelin olması çok önemli.

  2. Ferda 4 Temmuz 2015 at 13:47 - Reply

    yemek odasının küçük ve şık olması tercihimdir salonum dar olduğu için geniş modellere bakamıyorum

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica