Yağmur Mobilya’dan Yeni Tasarım: Burak Köşe Takımı

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Yağmur Mobilya’dan Yeni Tasarım: Burak Köşe Takımı

ZİRVEDE RAHATLIK SLOGANI İLE YOLA ÇIKAN MODERN MOBİLYANIN LİDER MARKASI YAĞMUR MOBİLYA’DAN EVİNİZE DEĞER KATACAK YEPYENİ BİR TASARIM

Yağmur Mobilya’nın yeni tasarımı olan “Burak Köşe Takımı” salonlara farklı bir hava kazandırdı. Sadelik ve zerafetin bir arada harmanlandığı köşe takımı, konforu ile de dikkat çekiyor

“Zirvedeki Rahatlık” sloganı ile yola çıkan ve yılların deneyimi ile ince bir işçilik ve zevk ürünü olan mobilyalar üreten Yağmur Mobilya, Burak Köşe Takımı adını verdiği yepyeni tasarımı ile kullanıcıya şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Takımın kalitesi kadar fiyatı ile de dikkatleri üzerine çeken Yağmur Mobilya, tasarımda sütlü kahve ve tonlarını tercih etmiş. Farklı renk seçeneklerinin de bulunduğu Burak Köşe Takımı’nda ayrıca bir adet de puf şeklinde tasarlanmış orta sehpa bulunuyor.

Düz hatlara sahip olan köşe takımı çok sayıda ve renkli kırlentler ile zenginleşleştirilmiş. Köşe takımının sırt kısımlarında ise ergonomik ve birinci sınıf süngerler kullanılmış. Ayrıca sırt kısımları oynar başlıklı dizayn edilerek kullanıcının istediği şekilde ayarlanması sağlanmış.

Yağmur Mobilya showroomlarında bulabileceğiniz Burak Köşe Takımı, uygun taksit seçenekleri ile de yüzününü güldürüyor.

untitled(1)

untitled_çbmp

untitled_jbmp

untitled_kbmp


One Comment »

  1. pelin 6 Kasım 2013 at 12:45 - Reply

    köşe koltuk takımları eğer salonunuz genişse çok güzel bir hava katıyor. koltuk takımı almayı düşünüyordum köşeli koltuk takımı aldım çok memnunum.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica