Yatak Odalarında TV Ünitesi Şıklığı

Yönetici 20 Şubat 2015 6
Yatak Odalarında TV Ünitesi Şıklığı

Yatak odalarınızda ki geçirdiğiniz zamanları keyifli hale getirebilmek için kullandığınız televizyon detayını, odanızın şıklığını bozmadan daha kullanışlı bir halde sunabilirsiniz. Daha klasik tarzda tasarlanan tv üniteleri ile hem televizyonunuzun bulunduğu mekanı canlandırmak hemde kullanım açısından kolay olacak tv ünitesi ile yatak odanızdaki rahatlığa kavuşabilrsiniz.

Özellikle evlerde salonlarda bulunan tv ünitelerini zarafeti en güzel şekilde yansıtacak nadide bir parça halinde sizlere sunmaktayız. Yatak odaları için tasarlanan tv ünitelerinin tasarımında modern ve klasik tarzı bir arada yaşayacak aynı zamanda , kullanışlı rafları ve yan taraflarındaki bölmeleri kitaplık veya aksesuarlarınızı koyabileceğiniz kısımlar olarak dizayn etmekteyiz. Arzuya göre rafların kapak kısımlarında altın veya gümüş varak detayları ile canlandırabilir ve daha şık bir hava sağlayabiliriz.

Klasik duvar ünitelerinin yanı sıra farklı model ve renklerde tasarladığımız yatak odası için olan tv üniteleri ile sadeliğin ve zarafetin yatak odanıza yansımasını hissedeceksiniz. Nadide bir parça olarak üretilmiş olan ve yatak odasında ki tv ünitesi farkını yaşayabileceğiniz eşsiz güzellikle bir ürün hazırlamaktayız.

oymalı-tv-sehpası-fiyatları

ahşap-tv-üniteleri

oymalı-tv-sehpaları


6 Comments »

 1. Gülsüm 24 Mart 2015 at 15:36 - Reply

  Yatak odası dekorasyonları’ nda bir yatak odası tv üniteleri eksikti.Neler yapıyorlar 🙂

 2. zerrin 3 Temmuz 2015 at 11:55 - Reply

  yatak odasındaki tv ünitesi en az salonlardaki gibi şık ve kullanışlı gözüküyo

 3. Melike 25 Temmuz 2015 at 15:57 - Reply

  Artık günümüzde televizyonlar salonda kullanıldığı kadar yatak odasında da kullanılıyor.Eğer Klasık tarzda bir yatak odası takımına sahipseniz tercihlerimiz arasında olabilir bu tv üniteleri.

 4. adem 1 Ağustos 2015 at 15:40 - Reply

  klasik tarzda döşediğim yatak odama tv ünitesi istiyorum ancak ebatlarının biraz daha küçük olması şıklığını değiştirirmi

 5. alize 27 Ağustos 2015 at 12:12 - Reply

  bu tv ünütelerin birazdaha yüksek olması daha kullanışlı olurmu yosa modeli bozarmı

 6. selim 29 Ağustos 2015 at 13:17 - Reply

  yatak odalarına konulan bu tv ünitelerinin yere mesfesi çok fazla daha yerden olanı olsa model nasıl durur

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica