Yemek Yemenin Zevki Palermo Yemek Odasıyla Çıkar

 Yemek Yemenin Zevki Palermo Yemek Odasıyla Çıkar

YEMEK YEMENİN AYRI BİR ZEVK HALİNE GELDİĞİ YER:PALERMO YEMEK ODASI

Yemek yemeği ihtiyaç olmaktan çıkarıp zevk haline getiren Asortie Klasik Mobilya Palermo Yemek Odasıyla Klasik Mobilya bir numara olduğunu bir kez daha kanıtladı.

PALERMO-1

Klasik yemek odalarının öncü ismi Asortie Klasik Mobilya yeni tasarımı Palermo Yemek Odasını Masko 4B’de bulunan showroomunda görücüye çıkardı. %100 el emeği ile doğal ahşap kullanılarak üretim yapan Asortie Klasik Mobilya Palermo Yemek Odası ile tüm dikkatleri üzerine çekti. İhtişam ve asilliği ile göz dolduran Palermo Yemek Odasında düz hatlar tercih edilmiş. Masa ayaklarında bir Asortie klasiği olan ince işçilik hemen göze çarpıyor.

PALERMO-2

Vitrin, konsol ve masa kenarlarındaki ahşap oymalar takımın klasik havasına bir asillik katmış. Piyasaki rakipleri arasından masa üzerinde gerçekleştirilen pentür sanati ile sıyrılan Asortie bu sanatta titizliği elden bırakmış. Pentür sanatını uygulayan en iyi ustalar ile bu sanat yemek odasının masasında icra edilmiş. Vitrin ve konsollarında düz cam tercih edilen yemek odasında altı adet sandalye bulunmaktadır.

PALERMO-3