Yeni Moda Duvar Boyası Renkleri

Yönetici 15 Nisan 2014 1
Yeni Moda Duvar Boyası Renkleri

Dekorasyon bir bütündür ve bu açıdan baktığımız zaman dekorasyon yapılacak olan alanın sadece mobilyaları değil renkleri de özenle seçilmelidir. Doğru renk seçimi yapmadığınız taktirde size zahmet olarak geri dönecektir bu durum. Bu yüzden seçeceğiniz renkler ve mobilya modellerinizin uyumu oldukça önemlidir.

Duvar boyası renkleri ve mobilya modellerinin renkleri insan psikolojisini etkilemektedir. Bu yüzden de renk seçiminizde renklerin enerjilerine göre karar vermelisiniz. Örneğin bir çalışma odası rengi koyu tonlarda göz yoran tarzda değil aksine açık tonlarda zihin açıcı özellikte bir renk olmalı. Keza oturma odası gibi yoğun kullanım alanlarımız ne kadar canlı ve enerjik tonlara sahip olursa o denli keyifli bir oturma odası dekorasyonuna sahip oluruz. Baharın yaklaşmasıyla da başlayan bahar temizliğinde detaya inip dekorasyon renklerini değiştirmeyi düşünenler yeni moda duvar boyası renklerine bakmadan karar vermemeli!

duvar-boyası-renkleri

yeni-moda-duvar-boyası-renkleri

son-moda-duvar-boyası-renkleri
BENZER KONULAR »

One Comment »

  1. Çiğdem 15 Nisan 2014 at 12:02 - Reply

    bence bir evin dekorasyonunda duvar boyası kesinlikle mobilyadan bile daha önemli. daha doğrusu mobilya modelinde önce bence bir evin dekorasyonunda duvar rengi boyasına karar verilmeli.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica