Zarif Banyo Takımları Banyolarınızı Şenlendiriyor

 Zarif Banyo Takımları Banyolarınızı Şenlendiriyor

ZARİF BANYO TAKIMLARI BANYOLARINIZI ŞENLENDİRİYOR.

Banyolarında düzen arayanlar hanımlara zarif ve renkli tasarımlarla yeni bir dünyanın kapıları açılıyor.

Zarif banyo takımları banyolarınızı şenlendiriyor. Hijyenden ödün vermeyen ev hanımları için porselenden üretilen banyo takımları rahatlıkla yıkanabiliyor.

Çeşitli temizlik ürünleriyle yıkayabileceğiniz banyo takımları sabunluk, diş fırçalık, diş macun kabı, sıvı sabunluktan oluşmaktadır.

banyo-takimlari-1

Banyolarınızda tercih edeceğiniz banyo aksesuarlarının temizliği ile ilgili sizlerle paylaşacağımız bilgiler ise: Plastikten üretilmiş banyo aksesuarları her türlü temizlik malzemesi ile kolayca temizlenebilir.

banyo-takimlari-2

El yapımı banyo aksesuarları ise el yapımı oldukları ve boyandıkları için tuz ruhu, kezzap, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerle temizlenmemelidir. Asit seviyesi yüksek markasız ürünler kullanıldığında sabunlukların renkleri bozulmaktadır, sabunlukta kullanılan sabunlara çok dikkat edilmelidir.

banyo-takimlari-3
Ahşaptan üretilmiş banyo aksesuarlarının temizliğini ise hassas temizleyiciler ile gerçekleştirmek gerekir. Porselenden üretilen banyo aksesuarları her türlü temizleyeceği ile kolayca temizlenebilmektedir.

banyo-takimlari-5

Paslanmaz çelikten üretilen banyo aksesuarları ise temizlendikten sonra mutlaka kurulanmalıdır aksi halde kararma ve paslanma yapacaktır.