2012 Trendleri Banyolarınıza Geldi

Yönetici 22 Ekim 2013 5
2012 Trendleri Banyolarınıza Geldi

MODERN ZAMANLARDA TREND TASARIMLAR MODERN BANYOLAR

Modern zamanların yenilikçi tasarımcıları yeni koleksiyonlarını oluşturdu. 2012 yenilikçi tasarımları banyolarda boy gösteriyor.

2012 yılının yeni düzen tasarımları banyo aksesuarları ile hayatımıza girdi. Farklı firmalar tarafından banyolarınıza değişik formlar getirmek için tasarlanan banyo aksesuarları farklı yapı malzemeleri de dikkat çekiyor.

1

Dikkat çekici tasarımların bir numaralı adresi Dremmart cam boyama yöntemiyle konsept kazandırdığı metal banyo takımları ile dikkat çekiyor.

1 2

Sezonun renklerini ve canlılığını Dreammart banyo serilerini ile banyonuzda yaşayın.Canlı renkler ve farklı formdaki yapısı ile dikkatleri bir mihenk taşı gibi üzerine taşıyan Dreammart banyo setleri cam üzerine gerçekleştirilen metal kaplama, nikel kaplama ve porselen kaplama olarak 3 çeşitte üretilmiştir.
Metal kaplama banyo takımları sıvı sabunluk, dış fırçalık, diş macun kabından oluşmaktadır.

7 8

Banyolarında estetik ve şıklığa yer vermek isteyenler için nikel ve porselen kaplama banyo setlerine bir şıklık unsuru olarak taşlar eklenmiş. Taş eklentisi ile pırıl pırıl parlayan nikel ve porselen banyo takımları sezonun trenlerini banyonuza yansıtacak.

9 10

Farklı tasarımların isim babası Dreammart ile farklı estanteleri evlerinize ve banyolarınıza getirin.


5 Comments »

 1. nurten 18 Kasım 2013 at 10:21 - Reply

  banyo dekorasyonunda en az banyo dolapları kadar önemli olan bir diğer husus da banyo aksesuarları. banyo aksesuarları banyo dolaplarına uygun seçildiği zaman ortaya oldukça şık bir görüntü çıkıyor.

 2. yaren 20 Aralık 2013 at 10:19 - Reply

  metal banyo aksesuarlarını çok seviyorum. bence banyo dekorasyonuna en çok yakışan tonlar metal tonları. banyo dolaplarınız hangi renk olursa olsun metal banyo aksesuarları uyum sağlıyor her renge.

 3. seçil 6 Ocak 2014 at 10:12 - Reply

  banyo dekorasyonlarında kullanılan banyo aksesuarlarının takım halinde alınması çok önemli. sonra parça parça alırsanız eğer uyum sağlanmıyor.

 4. melek 15 Ocak 2014 at 09:57 - Reply

  banyo dekorasyonunda kullandığımız bu tarz küçük banyo aksesuarları aslında çok önemli. çünkü hem kullanışlı olmalı hem de banyo dolapları ile uyum sağlamalı. ancak o zaman güzel bir banyo dekorasyonundan bahsedebiliriz.

 5. özgün 31 Temmuz 2015 at 18:33 - Reply

  bonyo aksasuarlarını çok önemserim çünkü aksesuarlar herzaman tamamlayıcıdır

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica