Floaranatura İle Naturel Banyolar

Yönetici 22 Ekim 2013 4
Floaranatura İle Naturel Banyolar

KEYİF VERİCİ ORGANİK BANYOLAR

Organik rüzgarları yeni nesil banyoları istila etti. Farklı tarzdaki organik ürünler ile sağlıklı ve muhteşem banyo keyfi sizlerle

Pamuklu-Eldiven Sisal-Banyo-Seti

Organik rüzgarlarının estiği günlerdeyiz. Organik besin, organik pamuk, organik kıyafet derken organik banyo ürünleri de üretildi. Floranatura  kaliteli bir yaşam sloganıyla organik banyo aksesuarları ve banyo gereçlerini piyasaya sürdü.

Organik ahşap ve organik pamuğun tercih ürünler farklı ürün segmentlerinden oluşmakta. En çok revaçta olan ürün grubu ise SİSİAL Banyo Seti. Sisial Banyo Seti organik malzemelerden oluşan masaj eldiveni, doğal sabun, ponza taşı, ahşap tarak ve sisial peelingden oluşmakta. Farklı bir hediye vermek isteyenlerin tercihi de olabilecek olan bu organik banyo seti banyolarınızda sağlık rüzgarı estirecek.

banyo-1 banyo-2

Floranatura’nın diğer ürünleri ise organik ahşaptan yapılan banyo fırçası. Ahşap banyo fırçası ile plastik banyo fırçalarında ıslanmaya bağlı oluşan küf ve mikrop üremesi sorunuyla karşılaşmazsınız. Ahşap ürünlerin tercih edildiği banyolarda tamamlayıcı olan bu fırça ile sağlıklı ve huzurlu banyoların tadını çıkaracaksınız.

Organik fırçanın yanında yeni nesi gençlerin ikinci tercihi ise sağlık dolu pamuk banyo süngerleri oluyor.&100 pamuktan yapılan banyo süngerleri vücudunuzda peeling etkisi yaratacak.

%100 doğal FLORANATURA ile banyo dekorasyonunuzu tamamlayabilir sağlıklı ve huzurlu banyoların kapısını arayabilirsiniz.

banyo-3 banyo-4


4 Comments »

 1. nurten 18 Kasım 2013 at 10:22 - Reply

  banyo aksesuarları bence dikkat edilmesi gereken bir konu. organik banyo aksesuarları tercih edilmesi sağlık açısından daha iyi olacaktır.

 2. burcu 23 Aralık 2013 at 10:06 - Reply

  banyonu temizliği ve hijyeni evin diğer alanlarından on kat daha önemlidir. buhara suya ve neme dayanıksız ortamlarda mikrop oluşumu daha kolaydır. bu yüzden de banyo dolaplarının kalitesi ve banyo aksesuarlarının nasıl olması gerektiği önemlidir.

 3. sura 6 Ocak 2014 at 10:08 - Reply

  organik hayatımızın her alanında rastladığımız şeyler arasında artık. temizlik konusu banyo gibi yerlerde daha da önemli olduğundan dolayı bu tarz floaranatura tarzında banyo ürünlerinin olması da güzel.

 4. nidayi 31 Temmuz 2015 at 18:35 - Reply

  organik banyolar herzaman kendimi rahat ve huzurlu hissetmeme neden olur

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica