Duvarları Delmek Eskidendi Çok Eskidendi

Yönetici 22 Ekim 2013 4
Duvarları Delmek Eskidendi Çok Eskidendi

DREAMMART VAKUMLU ÜRÜNLER İLE DELİKSİZ BANYOLAR

Dreammart Vakumlu Ürünler ile banyolara delik açmak, banyolarda kötü bir görüntüye yol açmak tarihe karıştı.

DM-VBT-007 DM-VBT-018

Banyo aksesuarlarını hepimiz çok severiz ama iş banyoda delik açmaya gelince hepimizin tek düşündüğü nokta delinecek olan duvarlar ve ortalığa saçılan pisliği kimin temizleyeceğidir. Dreammart Vakumlu Ürünler ile delik delmek tarihe karışıyor. Özel bir yapışkanlı maddeden üretilen Dreammart Ürünleri vantuzlu yapışkanlar ile delik delmeye gerek kalmaksızın banyonuzu şıklaştırıyor.

1 2

Dreammart  vakumlu vantuzları her bir vakumu 3 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Uygulaması çok kolay ürünleri düz temiz, pürüzsüz fayans veya cam yüzeylerde kullanabilirsiniz. Kısaca ürünlerin  montesini anlatacak olursak ürünlerde mevut olan A parçasını çıkarın.

3 4

A ve B parçalarına hafif bir basınç uygulayın ve iyice sıkıştığından emin olana kadar A parçasını saat yönünde çevirin. Uygulaması ve temizliği çok basit olan Dreammart ürünlerini ile banyolarınızı şıklık yarışına katın.

5 6


4 Comments »

 1. serpil 18 Kasım 2013 at 10:23 - Reply

  ev sahini de olsanız kiracı da olsanız evin duvarları delindiği zaman hiç hoş bir görüntü çıkmıyor ortaya. o yüzden bu tarz banyo aksesuarlarının olması çok güzel bir fikir.

 2. nurten 16 Aralık 2013 at 10:06 - Reply

  eğer kirada oturuyorsanız duvarları delmek sıkıntı oluyor bu yüzden de genelde yapışkanlı tutmaçlar kullanılıyor ama onlar da belli bir zamandan sonra özellikle banyolarda buharın etkisiyle düşüyor. bu tarz aksesuarların sayesinde bu tarz dertlerden kurtulmak mümkün.

 3. zeynep 25 Aralık 2013 at 10:09 - Reply

  ev dekorasyonu yaparken duvarları delmemek için genelde bu tarz mıknatıslı askılıkların kullanılması bence çok iyi. aksi halde sonradan dekorasyon değişikliği yaptığınız zaman kötü bir görüntü çıkıyor ortaya.

 4. gülay 31 Temmuz 2015 at 19:12 - Reply

  vakumlu ürünler banyolarda büyük rahatlık bizim banyodada askılıkları hep böyle kullanıyoruz

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica