Gümüş Ve Beyaz Zarif Uyumu

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Gümüş Ve Beyaz Zarif Uyumu

GÜMÜŞ VE BEYAZIN SOFİSTİKE UYUMU

Banyoların değişmez aksesuarları banyo takımları gümüş ve beyazın sofistike uyumu Fierro ile şekillendi.

banyo aksesuar 6 banyo aksesuar banyo 5

Banyo dekorasyonuna eşlik eden en önemli parçaların başında banyo takımları gelmektedir. Şık zarif tasarımlarıyla dikkat çeken banyo takımları zarif desenleri ile göz doldurur.  Zarif banyo tasarımlarının öncü isimlerinden Inveno’nın  Fierro  serisi banyolarda kolaylık sağlayabileceğiniz, içeriği zengin ve şık bir ürün.

aksesuar banyo 4 aksesuar banyo

Beyaz porselen üzerine gümüş işlemeler ile oluşturulan Fierro serisi elegant çizgilere sahip. Asilliği ile göz kamaştıran takım siyah tonların ağırlıkta olduğu banyolarda zıt bir kombinasyon yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Fierro serisi porselen tabanlı bir ürün olduğu için cif vb. temizlik maddeleri ile kolaylıkla temizlenebilmektedir.

aksesuar banyo 2 aksesuar banyo 3

Zarif ve elegan tasarım Fierro sıvı sabunluk,katı sabunluk, klozet fırçası,diş macunluk ve çöp kovasından oluşmaktadır. Gümüş ve beyaz ışıltılarla banyolarınıza değer katan Fierro eşsiz tasarımıyla banyolarınızda şıklık katacak.


One Comment »

  1. pelin 18 Kasım 2013 at 10:24 - Reply

    gümüş ve beyaz uyumu özellikle de banyo dekorasyonuna en çok yakışan renklerden bir tanesi. banyo dekorasyonunda aydınlık ve temiz bir hava katıyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica