365 Gün Hizmet Veren Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti

Yönetici 11 Ekim 2013 1
365 Gün Hizmet Veren Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti

365 GÜN HİZMET VEREN DÜNYANIN EN BÜYÜK MOBİLYA KENTİ

Dünyanın en büyük mobilya kenti Masko Mobilya Kenti’nde yüzlerce mağazada binlerce çeşit mobilya ile  yılın 365 günü mobilya tutkunlarını bekliyor.

masko_1

Yılın 365 günü açık olan Masko evlenenlere veya evini değiştirmek isteyenlere birbirinden cazip kampanyalar ile sesleniyor.Her geçen yıl ürün gamına yenilerini ekleyen Masko Bu yıl her zamankinden daha fazla ürüne sahip.Toplamda 778 mağaza ile Türkiye’nin dört bir yanına olduğu kadar tüm dünya ülkelerine de ürün gönderen Masko mobilyacıları, yurtdışında kaliteli ve şık tasarımlara sahip ürünleri ile tanınıyorlar.

masko_2

Son zamanlarda, dünyanın mobilya başkenti kabul edilen İtalya’daki firmaların dahi Türkiye’ye gelip Masko’dan ürün almaya başlamaları bu durumun en açık bir göstergesidir. Haftasonu, ve resmi tatillerde de açık olan Masko, konumu itibariyle ulaşımın çok rahat olduğu İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde,  Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin  hemen  yanında sizleri bekliyor.

Türkiye’de mobilya sektörünün önemli duayenlerinden biri kabul edilen Hasan Karcı’nın başkanlığındaki bu işe gönül vermiş, uzman bir kadro ile yönetilen Masko Mobilyacılar Sitesi, dünyanın en büyük mobilya çarşısı olma özelliğine de sahiptir.


One Comment »

  1. Furkan 29 Kasım 2013 at 10:50 - Reply

    masko mobilya kentinde mobilya ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi bulmanız mümkün. mobilya alırken çeşidin fazla olduğu yerlere yönelmek en doğrusu.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica