Dekorasyonun Küçük Yardımcıları Aksesuarlar

Yönetici 11 Ekim 2013 3
Dekorasyonun Küçük Yardımcıları Aksesuarlar

DEKORASYONUN KÜÇÜK YARDIMCILARI AKSESUARLAR

Dekorasyonda gözden kaçan ufak ayrıntılar bazen uzun uğraşlar vererek oluşturduğunuz dekorasyonun tamamen yanlış olmasına yol açabileceği bazen de bu küçük parçalar dekorasyonunuzun bir numaralı kurtarıcısı olabilir.

ev_aksesuar_1

Evlerinizde veya ofisinizde gerçekleştireceğiniz dekorasyonlarda elinizde var olan mekanın bütünlüğüne aykırı olmayan renk ve tasarımları tercih etmelisiniz.

Ev,ofis,mağaza dekorasyonlarında ufak değişikliler ile mekanınıza farklı bir ambiyans farklı bir soluk getirebilirsiniz.

ev_aksesuar_2

Evlerin dekorasyonunda başlıca göze çarpan trend eşyalar ise; dekoratif bir yapıda olan kırılmaz aynalar, özel hazırlanmış tuval çalışmaları,farklı dizayn ve renklere sahip abajurlar ve eskitme tarzında plak saatlerdir.


3 Comments »

  1. pelin 24 Kasım 2013 at 19:38 - Reply

    aksesuarlar bence dekorasyonun küçük yardımcıları olarak büyük öneme sahip. aksesuarla evi hem çok güzel hale getirebilirsin hem de dekorasyonunuz tamamlanmış olur.

  2. erdal 2 Eylül 2015 at 11:22 - Reply

    dekarasyonda aksesuarların büyük önemi vardır fakat hangi aksesuar nerde kullanılıcak buda çok önemlidir

  3. erdal 2 Eylül 2015 at 11:24 - Reply

    dekarasyonda aksesuarların büyük önemi vardır fakat evlerimizde fazla aksesuar kullanımıda çok hoş gözükmüyor mekanı boğabiliyor

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica