Asortie’den Yeni Bir Mobilya Trendi Kendi Tarzını Yarat

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Asortie’den Yeni Bir Mobilya Trendi Kendi Tarzını Yarat

DEKORASYONDA YENİ AKIM KENDİ DİZAYNINI KENDİN YARAT

Bugünlerde yeni başlayan dekorasyon akımı “kendi mekanını kendin tasarla” şeklinde. Asortie Mobilya’nın çok yankı uyandıran kampanyası olan bu akım, artık herkesin kabul gördüğü bir gerçek.

Çünkü insanlar aynı fabrikadan çıkan ve birbirinin kopyası olan standart mobilyalar ile evlerini dekore etmek istemiyorlar. Başka bir mekana gittiğinizde orada, sizin evinizde veya ofisinizde olan bir mobilya ve dekorasyon ürününü görmek sizi rahatsız ediyorsa, siz de kendi iç dünyanıza hitap eden ve sadece size özel olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini tercih etmelisiniz.

cati-kati-dekorasyonu9

Asortie Mobilya, farklı alanlar için ürettiği farklı dekorasyon tercihleri ile kişiye özel mekanlar tasarlıyor. Müşterilerinin hayal ettiği yaşam alanını ilk önce üç boyutlu olarak tasarlayan ve farklı alternatifleri ile müşteriye sunan Asortie Mobilya, beğenilen tasarımı üretirken, üretim aşamasının her alanında müşteri ile ortak hareket ediyor. Özgün tasarımlarını mekana uygulayan Asortie, kişiye özel mekanları üretirken tamamen doğal ahşap ve el işçiliği ile ürettiği ürünleri kullanıyor.

eski-kitaplardan-avize-yapimi-1

Klasik koltuk takımı, klasik yemek odası, klasik yatak odası, klasik duvar ünitesi, klasik ayna tırnak gibi standart ürünlerin yanında özel mekan tasarımları yapan Asortie, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, villa dekorasyonu, malikane dekorasyonu, otel dekorasyonu, mağaza ve restaurant dekorasyonu gibi birçok özel projeye imza atıyor.

Asortie Mobilya, klasik mobilya ağırlıklı çalışan bir firma olmasına rağmen modern, avangarde ve country tarzında da projelere hayat veriyor.


One Comment »

  1. Ecem 28 Kasım 2013 at 10:44 - Reply

    asortienin kişiye özel mekan tasarımı yapması bu mağazanın işini ne kadar iyi yaptığının bir göstergesidir. ayrıca sadece klasik mobilya değil avangarde ve country tarz mobilya da tasarlıyorlar.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica