Mobilya Dekorasyonu İle İlgili Tüm Bildiklerinizi Unutun

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Mobilya Dekorasyonu İle İlgili Tüm Bildiklerinizi Unutun

Mobilya ve dekorasyon alanında özgün fikirlerin, yepyeni tasarımların, hiçbir yerde olmayan modellerin, kaçırılmayacak birçok kampanyanın, en elit markaların ve dekorasyon ve mobilya sektöründeki en güncel haberlerin yer aldığı yepyeni bir web sayfası yayın hayatına hazırlanıyor.

dekorasyon-fikirleri

MobilyaYurdu, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, bahçe dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, villa dekorasyonu gibi birçok dekorasyon fikirleri içeriyor. Özgün fikirlerin yer alacağı mobilyayurdu.com klasik mobilya, modern mobilya, avangarde mobilyacountry tarzı mobilya, ofis mobilyası alanında farklı tasarımları da sizlere tanıtacak.

dekorasyon-fikirleri-ev-3

Mobilya ve dekorasyon fuarları ile ilgili haberlerin yer alacağı site devamlı güncellenen özgün bir içeriğe sahip olacak. Zengin içeriğe sahip olmasının yanında kullanıcıya keyifli vakitler geçirebileceği, gereksiz detaylardan uzak basit bir arayüz ile tasarlanan mobilyayurdu.com Aralık ayında yayın hayatına merhaba diyecek.

PRATIK~1


One Comment »

  1. Ecem 28 Kasım 2013 at 10:46 - Reply

    dekorasyon haberlerini yakından takip ediyorum. dekorasyonla alakalı sitelerin olması da bu anlamda çok iyi bir şey. mobilyalarla alakalı aradığım herşeyi bulabiliyorum.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica