Bebek ve Genç Odalarının Yeni Tarzı Fatih Kıral

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Bebek ve Genç Odalarının Yeni Tarzı Fatih Kıral

BEBEK VE GENÇ ODALARININ YENİ TARZI FATİH KIRAL

32 yıllık tecrübesini özgün tasarımlar ve kalite ile buluşturan Fatih Kıral bebek ve genç odalarında farklı bir konsept yaratıyor.

Antalya’da esen Kids By Fatih koleksiyonu Aspendos ve Lara’da ki mağazalarda dikkat çekiyor.Markanın sahibi ve yaratıcılarından olan Sayın Fatih Kıral’ın çok önem verdiği Antalya bölgesinde, yeni bir ürün yelpazesi ve profesyonel bir ekip ile farklı bir hizmet anlayışı benimseyeceği belirtiliyor.

bebek-odalari

Gerek yurtiçindeki tüketicilere gerekse de yurtdışındaki, tüketicilere kendi ürünleri ile etkin şekilde hizmet veren Fatih Kıral, ayrıca Avrupa’nın seçkin markalarını da Türkiye’ye getiriyor.

Seri üretim ürünlerinin yanında müşteri beklentilerine göre özel sipariş ürünler de yapabilen, bunun yanında otel, konut, hastane, yurt, malikâne gibi büyük projeleri de anahtar teslim şekilde tasarlayıp üreten Fatih Kıral, müşterilerinin hayallerini gerçekleştirecek profesyonel bir mimari kadro ile bu hizmetlerini gerçekleştiriyor.

 


One Comment »

  1. canan 4 Mart 2014 at 16:11 - Reply

    bebek odası dekorasyonu yapmayı düşünüyorum ama hala hangi renk olması gerektiğine karar veremedim. beyaz renk bebek beşikleri çok hoşuma gidiyor ama açıkcası biraz da cıvıl cıvıl bir bebek odası olsun istiyorum.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica