Yılların Tecrübesinin Tasarımlara Yansıması: Renk Mobilya

 Yılların Tecrübesinin Tasarımlara Yansıması: Renk Mobilya

YILLARIN TECRÜBESİNİN TASARIMLARA YANSIMASI: RENK MOBİLYA

1968 yılından bugüne yüksek kalitede, şık ve konforlu ürünler tasarlayan Renk Mobilya müşterilerinin hayal gücüne uygun üretim olanakları ile rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

Tamamen el işçiliğine dayanan, en kaliteli ağaçların kullanıldığı tasarımlar uzun yıllara meydan okuyor.

renk-mobilya

Ağacın değerini bilerek bin bir emekle ağacı işleyen  Renk Mobilya her biri sanat eseri niteliğinde mobilyalar üretiyor.  Ürün çeşitliliği konusunda da sektörün önde gelen markalarından bir olan Renk Mobilya, klasik ve avangarde tarzı mobilyalar üretiyor. Ürettiği ürünlere en az 40 yıl dayanıklılık garantisi veren Renk Mobilya, kullandığı kumaşlarda da kaliteyi göz ardı etmiyor.

Renk Mobilya İstanbul’da bulunan fabrikasından, dünyanın her yerine mobilya ihracatı yapmaktadır. Yemek odası, yatak odası, oturma odası, dresuar, jozephine, ayna, ofis mobilyası ve mobilya aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Renk Mobilya Masko Mobilya Kenti’nde bulunan 4000 metrekareye ulaşan showroomlarında ürünlerini müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Bireysel tüketicilere sunduğu şık ve fonksiyonel ürünlerin yanında, gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında yaptığı otel, hastane, konut, malikane, ofis ve saray projeleri ile de adından sıkı sık söz ettiren Renk Mobilya, sektörün önemli mobilya markaları arasında yer almaktadır.