Bilgisayar Masası

 Bilgisayar Masası

Artık hemen hemen her evde bulunan bilgisayarlar ister diz üstü olsun ister masa üstü mutlaka masada kullanılması gerekmektedir. Masaüstü bilgisayarlar genelde özel bir masaya sahip olurken genelde insanlar diz üstü bilgisayarları sağlıksız bir şekilde kucaklarında kullanmaktadır. Bu tamamen sağlıksız bir kullanma biçimi olmaktadır, diz üstü bilgisayarları da daha sağlıklı kullanabilmek adına diz üstü bilgisayarlara özel masalar tasarlanmaktadır. Aynı zamanda çalışma masası olarak da kullanılan bilgisayar masaları oldukça kullanışlı seçeneklere sahip olmaktadır. Kütüphane detayına sahip olan masalar ile hem rahatlıkla bilgisayarda çalışabilir hem de okuduğunuz kitapları kütüphane rafına rahatlıkla dizebilir ve oradan kitap seçebilirsiniz.

bilgisayar-masaları

Bush Advantage Series A Beech Home Corner Computer Desk - A mode

çalışma-masaları

Dolap detaylarına sahip olan bilgisayar masalarının yanı sıra sadece bilgisayarınızın monitörünü ve kasasını koyabilmeniz adına bilgisayar masaları bulunmaktadır. Bilgisayar masası modelleri; farklı tasarımlara sahip olmaktadır. Özellikle çocuk odalarında bilgisayar masasının çok fazla yer kaplamaması adına bilgisayar masası ranzanın alt bölümüne monte edilmektedir. Eğer bilgisayarınızı koyabilmeniz adına çok fazla alana sahip değilseniz küçük ebatlara sahip olan masaları tercih edebilirsiniz. Bunun tam tersine çalışma odanız adına bilgisayar masası alıyorsanız, masanın ebatlarının büyük olmasına ve dolaplarının çok fazla olmasına dikkat edilmelidir. Çalışma odasında yer alan bilgisayar masanızı hem çalışırken rahatlıkla kullanabilirsiniz hem de evraklarınızı ve kitaplarınızı rahatlıkla dolaplara koyma fırsatı bularak odanızın düzenli olmasını sağlayabilirsiniz. Çok farklı özelliklere ve donanımlara sahip olan bilgisayar masaları da piyasa da bulunmaktadır. Masaya monte bir şekilde bulunan bilgisayar masaları da oldukça tercih edilen modellere arasında yer almaktadır.

7312_BUAN_FOXTROT

çalışma-masası

bilgisayar-masaları

Birden fazla bilgisayarla çalışma zorunda olan kişiler adına bilgisayarların hepsini rahatlıkla koyabilecekleri ve rahat çalışabilecekleri bilgisayar masaları da var olmaktadır. Bilgisayar masasında çalışmak sağlık ve duruş açısından oldukça önemli olmaktadır. Bilgisayar masası fiyatları masaların ebatlarına ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Odanıza uygun ebatlara sahip olan bilgisayar masalarını özel olarak yaptırabilirsiniz.

bilgisayar-masası-fiyatları

bilgisayar-masa