Klasik TV Üniteleri

 Klasik TV Üniteleri

Eskiden vazgeçemeyenler klasik mobilyaların görkeminin ve gösterişinin etkisinden bir türlü kurtulamayanlar adına klasik mobilyalar günümüzde tekrar gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Klasik tutkunlarının yanı sıra günümüzde klasiğin modern çizgiler ile harmanlanmış olması da gençlerin klasik modelleri tercih etmesini sağlamaktadır. Klasik yemek odalarının ve yatak odalarının yanı sıra evlerde en çok kullanılan mobilya haline gelen TV üniteleri de klasik çizgileri taşımaya başlamıştır. Birbirinden gösterişli tasarımlara sahip olan TV üniteleri el oyması detayları ile de oldukça dikkat çekmektedir. Klasik TV ünitesi modelleri, el oymalı detayların yanı sıra altın varaklı renkleri ile de oldukça zengin bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır.

yaşam-üniteleri-fiyatları

duvar-üniteleri

duvar-ünitesi

klasik-duvar-ünitesi

tv-üniteleri

Klasik çizgiler taşıyan koltuk takımları, gösterişli taşlı avizeler ve klasik halıların bulunduğu odanıza klasik görünüme sahip TV ünitesini koyduğunuzda odanız adeta küçük bir saray odası görüntüsüne kavuşacaktır. TV ünitesi modelleri, beyaz, krem ve kahve gibi renklere sahip olmasının yanı sıra el oyması detaylarında bulunan altın varaklar da oldukça dikkat çekici ve etkileyici olmaktadır. TV ünitesinin altında yer alan şekilli ayak detayları da ünitenin havasını oldukça değiştirmektedir. Klasik benim için vazgeçilmez diyenler adına günümüzün modern tasarımlarından olan TV ünitelerinin klasik çizgiler taşıdığı modeller tam size göre. Özellikle bütün duvara uygulanan ve çok büyük ebatlara sahip olan TV üniteleri gösterişi sevenler adına en uygun tercih olmaktadır. Ancak bunun için uygun genişliğe sahip odanızın olması gerektiği unutulmamalıdır. Plazma TV ünitesi son zamanlarda artık her evde bulunan mobilya grupları arasında yer almaktadır. Ancak klasik modeller herkes tarafından tercih edilmemekte, daha çok gösterişten yana olanlar tarafından çok tercih edilmektedir.

klasik-mobilya

klasik-tv-sehpası

klasik-tv-ünitesi-modelleri

tv-ünitesi

Küçük ebatlara sahip olan klasik TV üniteleri de bulunmaktadır. Odası küçük olan kişiler de daha ufak ebatlara sahip fakat klasik çizgiler taşıdığından dolayı yine de çok gösterişli olan ünitelerden yana tercihlerini kullanabilirler.

plazma-tv-üniteleri

plazma-tv-ünitesi

tv-duvar-ünitesi

tv-ünitesi-modelleri