Country Yemek Masaları

Yönetici 5 Aralık 2013 2
Country Yemek Masaları

2013 Country Mobilya Modelleri

Yemek masaları bir evde en önemli mobilyalardan biri oluyor. Yemek masalarının konforlu olması oldukça önemli bir nokta oluyor. Rastgele bir yemek masası nerdeyse artık hiç kimse tarafından tercih edilmiyor. Ayrıca mobilya sektörü günümüzde o kadar gelişti ki artık yemek masalarının bile birçok çeşidi bulunuyor. Bu çeşitler genelde kullanılan malzemelere göre ve oluşturulan yemek masalarının tarzlarına göre değişiklik gösteriyor. Country yemek masaları da bu çeşitlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Country yemek masalarının en temel özellikleri, daha ağır daha süslü ve daha antika ya da eskitme gibi durma özellikleri oluyor. Özellikle 2013 yılında en çok tercih edilen mobilya çeşitlerinden biri de country mobilya olarak karşımıza çıkıyor. İnsanlar bütün evlerini country mobilyalar ile döşeyerek mükemmel bir bütünlük sağlıyorlar. Böylece evlerinde şıklığı ve lükslüğü çok daha rahat yaşayabiliyorlar.

Country Tarzı Yemek Masaları

Country yemek masaları dekorasyon konusu ele alındığında oldukça önemli oluyor. Örneğin modern mobilyaların olduğu bir evde country yemek masalarını kullanmak çok da uygun bir dekorasyon olmuyor. Aynı zamanda country mobilyalar her şeye uyumlu olan mobilyalar olmuyor. Onları modern tarzdaki mobilyalardan ayıran nokta da işte tam bu oluyor.

country-mobilya

country-tarzı-yemek-masası

country-yemek-masası-çeşitleri

country-yemek-odası

country-yemek-odası-fiyatları

country-yemek-odası-takımları

salon-yemek-masası-modelleri

Country Yemek Odası Fiyatları

Country yemek masaları fiyatları oldukça değişiklik gösteriyor. Bu değişiklik de genelde kullanılan malzemenin yapısına bağlı oluyor. Kaliteli ağaç ürünlerinin fiyatı artarken daha az ömürlü kullanılabilen ağaç ürünleriyle yapılan mobilyalar çok daha ucuza satılabiliyor. Country yemek masalarının çeşitleri; ahşap yemek masaları, ladin yemek masaları, motana yemek masaları, serçe yemek masaları, vera yemek masaları, diagonal yemek masaları, miraç yemek masaları, loraddi yemek masaları gibi oldukça farklı ağaç ürünlerinden yapılan yemek masaları olabiliyor. Nerdeyse bütün ağaç türleriyle country masalar üretilebiliyor. Bu yüzden önemli olan hangi ağaç türünün kullanıldığı oluyor. Bu çeşitlerin renkleri, dokusu hatta kullanım ömrü bile oldukça farklılık gösteriyor ve bu durum fiyatlarına yansıyor.
BENZER KONULAR »

2 Comments »

  1. fadime 6 Aralık 2013 at 10:08 - Reply

    country yemek odası takımları çok zarif ve sade duruyorlar bence. klasiğe yakın tarzda mobilyalar ama o kadar gösteriş ve ihtişam yok tabi. bu tarz country tarzı mobilyaları seviyorum.

  2. sude 7 Aralık 2013 at 23:54 - Reply

    yemek odası takımlarında avangarde tarzı yemek odaları da çok şık duruyor country tarzı yemek odası takımları da. klasik mobilyalarda bu tarz sade modelleri seviyorum.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica