Ofis Mobilyaları Seçimi Nasıl Olmalı?

Yönetici 6 Aralık 2013 4
Ofis Mobilyaları Seçimi Nasıl Olmalı?

Ofis Mobilyası Tasarımları

Ofis ortamı oldukça önemli oluyor. Çalışılan yerdeki renkler ve mobilyaların şekilleri insanların çalışma performanslarını oldukça etkiliyor. Bu yüzden kesinlikle yapılan işe göre bir renk ve mobilya türü seçilmeli. Aynı zamanda çok renkli mobilyaların ofis ortamında kullanılması çok da tercih edilmiyor. Çünkü fazla rengin olduğu ortamda insanlar dikkatlerini çok daha zor topluyorlar. Bu yüzden genelde tek renk ya da iki renk kullanılması daha çok öneriliyor. Ofis ortamındaki mobilyalar aynı zamanda konforlu da olmalı. Çünkü çalışma ortamının performans için konforlu olması oldukça önem taşıyor. Ortam ne kadar konforlu ise çalışırken insanlar o kadar istekli ve başarılı oluyorlar.

Ofis mobilyası üreticileri aynı zamanda isteğe özel mobilya da üretiyorlar. Yani ofisinizi isterseniz kendiniz dekore edebiliyorsunuz. Böylece kendiniz için en iyi ortamı yaratabiliyorsunuz. Bu durumu gerçekleştirmek maddi açıdan biraz zorlasa da sonuçta ortaya mükemmel bir ortam çıkıyor ve harcadığınız paralara gerçekten değiyor.

Modern Ofis Mobilyası Modelleri

Ucuz ofis mobilyaları satın alınabilse de bu durumda kalite faktörünü biraz düşünmek gerekiyor. Kalite azaldıkça fiyatlar düşüyor ve mobilyalar ucuzluyor. Fakat kalite arttıkça mobilyanın fiyatı da yükseliyor. Yani ofis mobilyaları da kaliteyle doğru orantılı olan fiyatlarla karşımıza çıkıyorlar. Ne kadar pahalı olsa da kaliteli mobilyalar çok daha uzun süre kullanılabiliyor ve bu açıdan düşünüldüğünde aslında çok daha ekonomik oluyorlar.

ahşap-ofis-mobilyaları

klasik-ofis-mobilyaları

modern-ofis-mobilyaları

modern-ofis-mobilyası-modelleri

ofis-mobilyaları

ofis-mobilyaları-fiyatları

ofis-mobilyaları-modoko

ofis-mobilyaları-nasıl-olmalı

ofis-mobilyası-fiyatları

ofis-mobilyası-tasarımları

ofis-dekorasyonu

ofis-masaları

ofis-mobilyası-renkleri

ofis-sandalyeleri

Ofis Mobilyaları Nasıl Olmalı?

Ofis mobilyası markaları da günümüzde oldukça fazla bulunuyor. Sadece ofis mobilyası üreten markalar bile bulunuyor. Bu markalar çok daha profesyonel mobilyalar üretiyorlar. Aynı zamanda bu doğrultuda da daha çok tercih ediliyorlar. Sadece ofis ortamının konforu ve enerjisi düşünülerek üretilen mobilyalar tüketiciler tarafından daha çok ilgi görüyor. Bu mobilyalar ofisin büyüklüğüne göre özel olarak da tasarlanabiliyor. Böylece yerden kazanç edilecek şekilde düşünülerek üretilen mobilyalar çok daha kullanışlı oluyorlar. Böylece insanlar ofislerine her şeyi kolayca sığdırabiliyor.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. Metin Ay 7 Aralık 2013 at 23:52 - Reply

  ofis mobilyaları her şeyden önce kurumun kimliğine uygun ofis mobilyaları ile dekore edilmeli. klasik ofis mobilyaları daha ihtişamlı ve ağır olduğu için patronların çoğu klasik ofis mobilyaları tercih ediyor.

 2. nermin 9 Aralık 2013 at 10:05 - Reply

  ofis tasarımı yapılırken bence ofis mobilyalarının yanı sıra ofiste kullanılacak olan aksesuarlar da iyi seçilmeli. aksesuarların ofis mobilyaları ile uyumu da çok önemli. profesyonel bir ofis dekorasyonu yapılmak isteniyorsa en ince detaya kadar önem ve titizlikle düşünülmeli.

 3. Kemal Görün 24 Mart 2015 at 15:28 - Reply

  Ofis mobilyalarının kullanışlılığı oldukça önemli. Verimli ve motive çalışmak için iyi tercih yapılmalı.

 4. gülün 26 Ağustos 2015 at 13:56 - Reply

  ofis mobilyalarında çok oymanın kullanılması beni rahatsız ediyo ama daha sadeleri beni cezbediyor

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica