Country Konsol Modelleri

 Country Konsol Modelleri

Country Mobilya

Salonların ya da koridorların vazgeçilmezlerinden biri de konsollar oluyor. Konsollar bir eve şıklık ve zenginlik katan yegâne şeyler oluyorlar. Aynı zamanda pek çok farklı amaç için de kullanılabiliyorlar. Süs eşyalarının yanı sıra kitap bile konabiliyor. Böylece oldukça farklı ve dekorasyon yaratıyor. Pek çok country mobilyalar ile döşenmiş evde konsol da bulunuyor. Konsolun en çok yakıştığı mobilya çeşidi country mobilyalar oluyor. Bu yüzden günümüzde en çok satın alınan mobilyalardan biri de country konsollar olarak karşımıza çıkıyor.

Konsol Modelleri

Country konsol modelleri oldukça çeşitlilik gösterebiliyor. Bu çeşitlilik kullanılan malzemeye bağlı olarak değişiyor. Malzemeler değiştikçe ahşabın rengi, dokusu ve görüntüsü de değişiyor. Genelde diğer country mobilyalara uyumlu bir konsol alınması öneriliyor. Fakat fiyatlarında oldukça farklılık bulunan ama görüntü olarak nerdeyse benzer country mobilyalar da bulunuyor. Daha sonradan alınan konsollar bu yüzden daha ucuza alınabiliyor.

Country konsolları insanlar nerdeyse her odada kullanabiliyor. Daha çok oturma odasında kullandığı bilinse de eğer büyük ve geniş bir yatak odasına sahipseniz bu konsolları yatak odasında bile şıklıkla kullanabiliyorsunuz. Böylece evinizde bir uyum ve dekorasyon yakaladıktan sonra nerede kullandığınızın da pek bir önemi kalmıyor.

country-konsol-modelleri

klasik-konsol-modelleri

konsollar

konsol-modelleri

lüks-konsol-modelleri

yemek-odası-konsol-fiyatları

yemek-odası-konsolları

yemek-odası-konsol-ölçüleri

Yemek Odası Konsol Fiyatları

Country konsol fiyatları yine çeşidine göre yani yapımında hangi malzemenin kullanıldığına göre değişiklik gösteriyor. Yani 100 liraya bulunabilirken 1000 liraya da satın alınabiliyor. Bazı ağaç ürünleri oldukça zor bulunuyor ve genelde bu ağaç malzemelerinden yapılan ürünler de aynı şekilde zor bulundukları ve dolayısıyla değerli oldukları için biraz daha yüksek fiyatlara satılabiliyorlar. Yine de her aile rahatlıkla bütçesine göre satın alabilecek bir konsol buluyor.

Konsollar modellerine göre bulundukları ortama oldukça farklı bir hava katabiliyorlar. Ayrıca dekorasyonu iyi bir odada bulunan konsollar kullanım şekillerine göre de çok daha fazla dikkat çekebiliyorlar. Dekorasyonda önemli bir yapı taşı haline gelmeye başlıyor ve yoğun istek görüyorlar.