Yataklı Koltuk Takımı

 Yataklı Koltuk Takımı

Yatak Olabilen Koltuk Modelleri

Fazla geniş kollara sahip, odanın orta yerine kadar gelen ve ne yatak ne de sandık olma gibi bir özelliği olmayan koltuk takımları ile evinizi ne kadar verimsiz kullandığınızın farkında mısınız? Yataklı koltuk takımı hem gelen yatılı misafirleriniz için konforlu yatak alternatifleri sunuyor, hem de ebatlarına dikkat ederek satın aldığınızda odanızda daha ferah bir ortam oluşmasına sebep oluyor. Bu yüzden mobilya alırken mobilyaların hacimlerine ve oturma bölümü mobilyalarında ise sandık ve yatak olma opsiyonlarını içerip içermiyor olduğuna dikkat etmelisiniz. Kanepe koltuk gibi mobilyalar için en önemli iki unsur bunlar.

Yataklı Oturma Grupları

Yataklı kanepeler uzun yıllardan beri hep üretilen ve kullanılan mobilyalar arasında. Özellikle çekyat olarak bilinen bu kanepeler genelde oturma odaları için uygun olarak üretiliyor. Gerek kumaşları gerekse tasarımları ve tarzları oturma odaları için daha uygun olacak şekilde. Aynı durum salonlar için geçerli değil. Salon konseptine uyum sağlayabilecek ve aynı zamanda da bu tarz özellikleri barındıracak koltuk takımları yeni yeni üretilmeye başlandı. Seçenek çok fazla olmasa da son birkaç yılda bu tarzda mobilya alternatiflerini de sıkça görüyoruz. Özellikle hem klasik ve avangard bir temaya sahip yataklı oturma grupları kullanım açısından kesinlikle kurtarıcı oluyor.

çekyat-modelleri

yataklı-kanepeler

yataklı-koltuk-takımları

yataklı-oturma-grubu

yataklı-oturma-grupları

yatak-olabilen-koltuk-modelleri

yatak-olan-koltuklar

Yatak Olabilen Koltuk Fiyatları

Salonlarda deri takımlar son yıllarda çok popüler. Odaya kattığı havası ve alımlı oluşu ile de daha sonraki yıllarda ilgi görmeye devam edeceğe benziyor. Deri koltuk takımlarında da yatak olabilen alternatif sayısı oldukça fazla. Deri takımlar genel olarak evlerin salonları için uygun oluyor ve bu odalarda daha fazla tercih ediliyor. Misafir odası olarak misafirlerin yatılı kalma durumlarında da kullanım kolaylığı sağlıyorlar. Deri takımlar kaliteli bir üretimin ürünü ise hem uzun yıllar kullanılıyor hem de konforlu ve kolay temizlenebilir oluyorlar. Aynı takımların aynı zamanda sandık bölümü olanları da piyasada mevcut. Bu takımları tercih edebilir, hem şık hem kullanışlı bir takım sahibi olabilirsiniz.