Yataklı Koltuk Takımı

Yönetici 10 Aralık 2013 6
Yataklı Koltuk Takımı

Yatak Olabilen Koltuk Modelleri

Fazla geniş kollara sahip, odanın orta yerine kadar gelen ve ne yatak ne de sandık olma gibi bir özelliği olmayan koltuk takımları ile evinizi ne kadar verimsiz kullandığınızın farkında mısınız? Yataklı koltuk takımı hem gelen yatılı misafirleriniz için konforlu yatak alternatifleri sunuyor, hem de ebatlarına dikkat ederek satın aldığınızda odanızda daha ferah bir ortam oluşmasına sebep oluyor. Bu yüzden mobilya alırken mobilyaların hacimlerine ve oturma bölümü mobilyalarında ise sandık ve yatak olma opsiyonlarını içerip içermiyor olduğuna dikkat etmelisiniz. Kanepe koltuk gibi mobilyalar için en önemli iki unsur bunlar.

Yataklı Oturma Grupları

Yataklı kanepeler uzun yıllardan beri hep üretilen ve kullanılan mobilyalar arasında. Özellikle çekyat olarak bilinen bu kanepeler genelde oturma odaları için uygun olarak üretiliyor. Gerek kumaşları gerekse tasarımları ve tarzları oturma odaları için daha uygun olacak şekilde. Aynı durum salonlar için geçerli değil. Salon konseptine uyum sağlayabilecek ve aynı zamanda da bu tarz özellikleri barındıracak koltuk takımları yeni yeni üretilmeye başlandı. Seçenek çok fazla olmasa da son birkaç yılda bu tarzda mobilya alternatiflerini de sıkça görüyoruz. Özellikle hem klasik ve avangard bir temaya sahip yataklı oturma grupları kullanım açısından kesinlikle kurtarıcı oluyor.

çekyat-modelleri

yataklı-kanepeler

yataklı-koltuk-takımları

yataklı-oturma-grubu

yataklı-oturma-grupları

yatak-olabilen-koltuk-modelleri

yatak-olan-koltuklar

Yatak Olabilen Koltuk Fiyatları

Salonlarda deri takımlar son yıllarda çok popüler. Odaya kattığı havası ve alımlı oluşu ile de daha sonraki yıllarda ilgi görmeye devam edeceğe benziyor. Deri koltuk takımlarında da yatak olabilen alternatif sayısı oldukça fazla. Deri takımlar genel olarak evlerin salonları için uygun oluyor ve bu odalarda daha fazla tercih ediliyor. Misafir odası olarak misafirlerin yatılı kalma durumlarında da kullanım kolaylığı sağlıyorlar. Deri takımlar kaliteli bir üretimin ürünü ise hem uzun yıllar kullanılıyor hem de konforlu ve kolay temizlenebilir oluyorlar. Aynı takımların aynı zamanda sandık bölümü olanları da piyasada mevcut. Bu takımları tercih edebilir, hem şık hem kullanışlı bir takım sahibi olabilirsiniz.
BENZER KONULAR »

6 Comments »

 1. fatoş 11 Aralık 2013 at 10:24 - Reply

  benim gibi evinizden misafiriniz eksik olmuyorsa yataklı koltuk takımı alabilirsiniz. ben geçen yıl yataklı oturma grubu almıştım. tekli koltuk bile yatak olabiliyor. hem de çok şık duruyor ev dekorasyonunda. tavsiye ederim.

 2. hayriye 11 Aralık 2013 at 10:26 - Reply

  ben açıkcası çekyat tipi koltukları sevmiyorum ama yeni çıkan modeller arasında yatak olabilen oturma grupları çok şık tasarlanıyor. hem estetik açıdan şık duruyorlar hem de çok kullanışlı modeller oldukları için oldukça fazla tercih ediliyor.

 3. enise 7 Ocak 2014 at 10:16 - Reply

  yatak olabilen koltuk takımları eskiye oranla daha şık ve güzel tasarlandığı için bayanların tek tercihi oluyor. üstelik gelen giden misafirler de çok olunca yataklı koltuk takımlarının tercih edilmesi kaçınılmaz.

 4. defne 17 Ocak 2014 at 10:19 - Reply

  yatak olabilen koltuk takımları yatılı misafiri çok gelenler için en uygun koltuk takımları. hem yatak olabilen koltuk takımlarının yeni tasarımları daha şık eksiye göre.

 5. melek 21 Ocak 2014 at 09:59 - Reply

  yataklı koltuk takımlarının yeni tasarımları o kadar şık ve kullanışlı ki eskiden sade bir kanepe alınırdı sırf yataklı diye ama o zaman da ev dekorasyonu hiç güzel olmazdı.

 6. Ayşen 4 Temmuz 2015 at 12:07 - Reply

  Benim yatılı misafirim sık olur bu yüzden yataklı koltuk takımlarıyla çok rahat ettim kesinlikle kurtarıcı oluyo

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica