Dar Alanlara Geniş Çözümler IKEA Ranzalar

Yönetici 11 Ekim 2013 2
Dar Alanlara Geniş Çözümler IKEA Ranzalar

Küçük evlerin en büyük sıkıntısı şüphesiz ki odalara yerleştirilecek eşyalardır. Kısıtlı alanlar,çocukların birbirinden farklı istekleri hepimizi çıldırtma noktasına getirebilir.

ranza

Evin en büyük sorunlarından biri olan ufak alan sıkıntısı , kalabalık ailelerde yer problemine neden olabilir. Çocuk , genç odalarında yer vereceğimiz ranza modelleri ile bir nebze de olsa dar odalarda , kullanışlı alanlar elde edebiliriz.Bir ranza almaya karar verdiniz ve hangi markadan , hangi ranza modelini seçeceğinizi bilmiyorsanız ; Ikea ranza modellerine bakabilirsiniz.

Ikea ranza modelleri hem bütçenize , hem zevkinize uygun olabilir.Ikea ranza modelleri arasında ahşap ve çelikten üretilmiş ürünler bulunmakta.Yalnız , sadece iki adet ahşap ranza satışta.Çelik ranzalar, daha ağırlıkta rastlayacağımız Ikea ranzalar dar alanlara geniş çözümler getiriyor.


2 Comments »

  1. nuray 4 Mart 2014 at 16:31 - Reply

    bu ranzanın aynısını ben kullanıyorum. alt kısmı 2 kişilik ve gerçekten geniş bir yatak oluyor. çok kullanışlı bu ranza modeli.

  2. songül 21 Nisan 2016 at 13:34 - Reply

    yeni evliyim çocuğum yok ,ama misafirimin yatacağı yerde yok koltuklarım avangart açılmiyo,çocuk odasın üç kişilik bi modern ranza almak istiyorum mesela üniteli gardroplıu falan.fiyatları ne kadar

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica