Delongi Roto Fry Fritöz ile Patatesler Daha Çıtır

 Delongi Roto Fry Fritöz ile Patatesler Daha Çıtır

TÜRKİYE ELEKTRONİK EV ALETLERİ PAZARINA İDDİALI BİR GİRİŞ YAPAN İTALYAN:DE’LONGİ

Elektrikli ev aletlerindeki aslan payından kendine düşen kısmı almaya gelen İtalyan Markası De’longi farklı ürün segmentleriyle tüketicilere sesleniyor.

De’longi global pazarda kahve,ısıtma-soğutma,belli mutfak eşyaları ve ütü kategorilerinde lider bir marka olarak kabul edilmek üzere Türkiye pazarına giriş yaptı.
Marka sürekli başarısı için tutku ile çalışıp sorumluluk alan çalışanları ile tüketicilerine tasarım ve performansın mükemmel birleşimi olan yenilikçi ev aletleri sunmayı hedefliyor.
Dünyanın her yanından edindiği tecrübeler, Delogni ailesinin girişimciliği ile günlük yaşamlarınızın kalitesini ve konforunu artırmaya gelen Delongi Roto Fry fritöz ile siz tüketicileri yeni ve eşsiz bir ürünle tanıştırdı.

mutfak_5 mutfak_6

Maximum 1 kg kapasitesine sahip olan RotoFry Fritözün yağ kapasitesi 1.1/1.2 litredir. Çıkarılan sepeti ile ayarlanabilir termostatı sayesinde sebze,patates,balık için ideal ısı sağlanabiliyor.Kızartma yapılırken kapağı kapalı şekilde yükseltilip alçaltılabilir.
Kızartma yaptıktan sonra kızartma kapağı çıkarılıp rahatlıkla temizliği yapılabilir.
Acemi aşçıları da düşünen Delongi fritöz üzerine eklediği pişirmeye hazır ikaz düğmesi ile fritözün kapasitesinin üzerinde yüklenmesini engelliyor. Değiştirilebilen koku filtresin ile kötü kokuların önüne geçen Roto Fry Fritöz bizlerden geçer not almayı başardı.