Emsan İle Mutfağın Gizli Aşçılarını Keşfedin

 Emsan İle Mutfağın Gizli Aşçılarını Keşfedin

EMSAN FEEL STELL GRİLL İLE EVLERİN GİZLİ AHÇILARININ KALBİNİ FETHEDİN.

1973 Yılında tencere üretimiyle çalışma hayatına atılan EMSAN, FEEL STELL GRİLL ızgara ile evlerin gizli ahçılarının dikkatlerini çekmeye çalışıyor.

Emsan Feel Steel Grill ile mutfak gereçleri segmetinden daha farklı bir segmentte üretime başladığının sinyallerini verdi. Türkiye piknik kültürü örnek alınarak tasarlanan Fell Stell Grill ile ızgara yapmak artık babalar için bir keyfe dönüşecek. Fell Steel Izgara  yemek yapmayı seven babaların kalbini kazanmaya geldi.

Emsan havaların ısınmasıyla birlikte bahçe ve teraslara açılan mangal ve ızgara keyfine çok fonksiyonlu, zahmetsiz ve pratik bir çözüm sundu.Feel Steel Izgara ile az yağda pişireceğiniz etler daha bir leziz olacak. Izgaradan vazgeçemeyen ama aynı zamanda fit bir görüntüye kavuşmak isteyenlerin tercihi olan Emsan Feel Stell Grill, döküm olmasının yanı sıra yanmaz yapışmaz üst tabakasıyla yiyeceklerin besin değerini içerisinde hapsederek sağlıklı yemekler pişiriyor. Dumansız ve kokusuz olduğundan hem açık havada hem de kapalı alanlarda kullanılabilen Feel Steel Izgara sayesinde mangal tadında ızgara yapmak artık çok basit.

mutfak_4