Hurom Slow Juicer İle Sağlıklı Günler Artık Hayal Değil

 Hurom Slow Juicer İle Sağlıklı Günler Artık Hayal Değil

BIÇAKSIZ TEKNOLOJİ İLE MEYVE VE SEBZE ÖZLERİNİN KEYFİNE VARIN

Meyve sebzelerin içindeki enzimlerin bıçak değdiğinde kaybolduğunu savunan Hurom Slow Juicer bıçaksız teknolojisi ile vitamin deposu ürünleri sizlerin ayağına getiriyor.

Bıçaksız teknolojisi sayesinde meyve, sebzelerin tüm enzim ve besin değerlerini koruduğu ispatlanan Hurom Slow Juicer ile bundan böyle meyve-sebze sularınız, dondurma, reçel ve marmelatlarınız birer vitamin deposu.

Dünyanın 42 ülkesinde patentli Hurom Slow Juicer  son modeli HU-400 ile geleneksel meyve sıkacaklarının alışılagelmiş hızlı bıçaklama yöntemi yerine  ‘Yavaş Dönen Vida Teknolojisi’ni sunuyor.

mutfak_2

 

Hurom’un 35 yılı aşkın süredir sağlıklı sebze ve meyve suları elde etmek için yürüttüğü çalışmalar sonucunda geliştirdiği son ürünü HU-400  dünyada da son yılların en dikkat çekici ürünü oldu. Bıçak yerine yeni teknoloji ‘’SSS’’ Yavaş Dönen Vida çalışıyor.

Hurom Slow Juicer’ın Akıllı Ekstraksiyon yöntemi ile meyve-sebzelerin doğal renk, tat ve besin değerleri korunuyor. Geleneksel meyve sıkacaklarına oranla 4 kat fazla enzim, 6 kat fazla vitamin sağlayan Hurom Slow Juicer aynı zamanda çok da ekonomik. Aynı güçte geleneksel bir meyve sıkacağı 1500 Watt elektrik kullanırken Hurom Slow Juicer sadece 150 Watt ile çalışıyor. Üstelik Hurom Slow Juicer ile geleneksel meyve sıkacaklarından elde edilen meyve-sebze suyundan yaklaşık 2 kat fazlası elde ediliyor.

mutfak_3

 

Her türlü meyve ve sebzeyi (ceviz, badem, enginar, maydanoz…) sıkabilmesi, aralıksız çalışması, kolay temizlenmesi ve kompakt yapısıyla birçok sertifika ve başarı ödülüne layık görülen Hurom Slow Juicer ile sağlıklı günler sizi bekliyor.