Desenli Mobilyalar İle Mekanlara Kendi İmzanızı Atın

Yönetici 23 Ekim 2013 1
Desenli Mobilyalar İle Mekanlara Kendi İmzanızı Atın

RESİM BASKILI MOBİLYA İLE MEKÂNDA KENDİ TARZINIZI KONUŞTURUN

Şimdiye kadar yapılan mobilya tasarımlarında mobilyanın standart renkleri kullanıldı. Ceviz, maun, beyaz lake, krem tonları, kahve vs. Yemek odaları mobilyaları, yatak odaları mobilyaları, salon mobilyaları dizaynları farklı olsa da renkleri tekdüze olarak tasarlanıyordu.

Bugüne kadar yapılan mobilyalarda da tekdüze renklerin veya desenlerin dışında maalesef farklı çözümler uygulanmıyordu. Ama son buhar teknolojisi ile artık kullanıcıların istediği herhangi bir resim veya desen, mobilyaların üzerine çok kolay şekilde basılabiliyor.

desenli_mobilya

Buhar teknolojisi ile mobilyaların üzerine yapılan resim baskısı, normal bir özalit baskının mobilyaya yapıştırılması gibi değil. Buhar teknolojisi ile yapılan yapıştırma işleminde resim buharın gücü ile mobilyan içine işler ve kesinlikle bir etiket gibi olmaz.

Kullanıcının istediği resimlerin mobilyaya uygulanması ile resim baskılı mobilyalar, resim baskılı dolaplar, resim baskılı yataklar, desenli yemek masaları yapılabilir. Hatta baskılı mobilyalar ile duvar döşemeleri ve tavan döşemeleri de yapılabilir.

Resim baskılı mobilyalar ile, yaşam mekanınızda kendi stilinize uygun bir tarz oluşturabilirsiniz. Ayrıca resim baskıları ile mobilyalarınızı seramiklere ve evin genel dekorasyon dokusuna uydurabilirsiniz.

Resim baskısı yapılan mobilyalar, standart mobilyalara göre dış faktörlere göre daha dayanıklı hale geliyor. Isıya, baskıya, darbelere, sıvıya, güneşe karşı daha dayanıklı olan resimli mobilyalar yaşam mekânlarında daha uzun ömürlü bir dekorasyon sağlayacaktır.

Resim baskılı mobilyalar veya diğer adı ile desenli mobilyalar, siz istediğiniz deseni seçtikten ortalama 10 gün içinde mobilyalara uygulanabiliyor.

desenli_mobilya4


One Comment »

  1. Nurdan 26 Kasım 2013 at 10:27 - Reply

    desenli mobilyalar sıradışı ve farklı duruşlarıyla tercih edilebilir mobilyalar arasında yer alıyor. ama ben bu tarz desenli mobilyaları şık bulsam da hiç tercih etmedim şimdiye kadar.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica