Resimler baskıları ile şenlenen bebek odaları

Yönetici 23 Ekim 2013 1
Resimler baskıları ile şenlenen bebek odaları

BUGÜNE KADAR GÖRDÜĞÜNÜZ BEBEK ODALARINI UNUTUN

Tasarımları farklı olsa da standart mobilya renklerinde üretilen sıradan bebek odası mobilyalarını unutun. Artık bebek odalarına istediğiniz resmi buhar teknolojisi ile baskı yapabiliyorsunuz.

Bebek odalarında mobilyalar görsel olarak güzel, dayanıklılık olarak sağlam olsa ve tasarımları hayal gücüne göre ne kadar değişse de standart mobilya renkleri dışına çıkılamıyor. Baskılı mobilya tarzı ile kullanıcının istediği her resim mobilyanın üzerine buhar yöntemi ile uygulanabiliyor.

Sıvıya, ısıya, güneşe ve çizilmelere karşı dayanıklı olması ve leke tutmaz özelliği ile tercih edilen baskılı mobilyalar, kolay temizlenebilmesi ile de dikkat çekiyor.

baskili_mobilyalar6

Bebek odalarında dolapların, yatak başlarına, konsola, ve yatak bazasına uygulanan resimler ile çocuğunuzun istediği gibi bir oda tasarlayabilirsiniz.

Baskılı mobilya kesinlikle, standart bir mobilyaya resim baskısının çıktı alınarak etiket gibi yapıştırılması değildir. Seçtiğiniz desenler veya resimler mobilya zeminine tamamen buhar teknolojisi ile asla çıkmayacak tarzda yapıştırılıyor.

Bebek odaları şık, zarif ve kullanışlı olmalarının yanında dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Çünkü bebekler ilk dönemlerinde mobilyalarını daha fazla deforme ediyorlar. Baskılı mobilyalar çizilmeye karşı standart mobilyalara göre daha dayanıklıdır.

baskili_mobilyalar4

baskili_mobilyalar5


One Comment »

  1. ahsen çiçek 5 Mart 2014 at 16:25 - Reply

    resim baskılı bebek odaları güzel ama daha soft renkler olmalı öteki türlü göz yorucu oluyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica