Doğtaş Yemek Odası Takımları

 Doğtaş Yemek Odası Takımları

Doğtaş mobilya 41 yıldır hizmet vermektedir.1972 yılında Hacı Ali Doğan’ın Doğan Mobilya’yı kurması ile mobilyacılık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 1982 yılında ise altı kardeş şirketleşmek isteyerek Biga’da Doğtaş A.Ş’ yi kurarak faaliyetlerine küçük bir şirket olarak devam etmişlerdir. Zamanla Çanakkale bölgesinde Mağazalar açarak büyüme yolunda ilerlemişlerdir.

doğtaş-mobilya

Küçük bir atölyeyken günümüzde Doğtaş; 65 ülkeye ihracat yapan, yurt içinde ve yurt dışında 200’ün üstünde mağazasıyla Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olmuştur. Yemek odası takımlarıyla da farklılık yaratmaktadır. Evlenmek isteyen çiftlere, evini yenilemek isteyenlere farklı çeşitlerde tasarımlar sunmaktadır.

doğtaş-yemek-odası

Sektöründe ilk kez 7 yıl garanti sunan Doğtaş müşterilerine ödüllü tasarımlarıyla hizmet vermektedir. Aranılan özelliklere göre ürünlerini tasarlayan Doğtaş modellerini sunarken her ayrıntıya önem veriyor. Exclusive Design Serisi ile her üründe, ayrıntılarda sakladığı inceliklerle dikkat çekiyor.

doğtaş-yemek-odası-takımları

Trend Collection Serisi; yalın, sade, yenilikçi, pratik ve konfora düşkün bir seri olarak beğeniye sunuluyor. Modest Line Serisi; sadeliğin ve şıklığın bir arada tasarlandığı yemek odalarını aksesuar ve renkleriyle birlikte sunuyor. Değişen modaya uzun yıllar eşlik edebiliyor. Conformance Serisi ise; konforu, pratikliği her ortama uyum sağlayabilmesi ile birlikte kalitesinden ödün vermeden fiyat avantajıyla göze çarpıyor.

Doğtaş Mobilya Exclusive Yemek Odası

Serilere baktığımız zaman her bir serinin farklı tasarımlarıyla sunulduğunu görüyoruz. Her bir seri içerisinde ürünler farklı ihtiyaçlara ve beklentilere göre tasarlanmıştır. Doğtaş ürünlerini üretirken tasarımlara büyük ölçüde önem vermektedir. Rakiplerinden ayrılabilmek için özgün tasarım Doğtaş mobilya için önemli bir yere sahiptir. Ekonomik, kullanışlı, özgün, pratik ve dikkat çeken ürünler tasarlanmaktadır.

Sosyal sorumluluğunda bilincinde olan Doğtaş mobilya kâğıt atıklarını geri dönüşüme gönderebilmek için ofislerinde yaptırdığı özel kâğıt atık kutularını kullanmaktadır. Topladıkları kâğıt atıklarını tema vakfına göndererek geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Kültür ve sanata da destek vererek Biga’da kurduğu Doğtaş Tiyatrosu ile bölgesinde tiyatrocuların yetişmesine imkân sağlamaktadır.