Klasik Sohbet Seti Mobilyaları

 Klasik Sohbet Seti Mobilyaları

Sohbet seti mobilyaları hemen hemen herkesin evinde bulundurması gereken modellerdendir. Asortie bu anlamda gerçekten de devrim yaratmıştır. Son derece özgün ve kendine özel mobilyalar tasarlayan bir marka olarak kesinlikle standart ürünler tasarlamamaktadır. Söz konusu modellerin bu kadar beğenilmesinin nedeni hem şık hem rahat olmaları hem de apayrı bir zarafeti yansıtmalarıdır.

Asortie klasik mobilyalardan hoşlanan pek çok kişiye son derece farklı modeller sunmaktadır. Bu modelleri değerlendirirken işçiliğine, özgünlüğüne, şık tasarımına, konforuna dikkat etmeniz son derece önemlidir. Asortie markası zaten özgün olan tasarımlar sunduğu için kendi stilinizi oluşturmuş olacaksınız. Nihavent sohbet köşesi, parlak renklerle mat renklerin harmanlandığı gerçekten de tam anlamıyla klasik olan bir tasarımdır. Söz konusu tasarımda koltukların işlemeleri sehpa ile uyum içindedir. Aynı zamanda mekanın da buna göre tasarlanması son derece anlamlıdır. El işçiliği ile ahşaptan sanat eseri yaratan Asortie geniş ve iri koltukları son derece şık bir şekilde tasarlamaktadır. Sehpanızın üzerine koyacağınız aksesuarların bu şıklığı tamamlamasına özen göstermelisiniz.

nihavent-sohbet-kosesi

Palermo Sohbet Seti tam anlamıyla beyazın zarafetini taşımaktadır. Yine parlak sarı kullanılmış ve beyazla ahenkli bir şekilde tasarlanması söz konusu seti gerçekten de şık hale getirmiştir. Sehpanın rengi de koltuklarla uyum içindedir. Beyazın içindeki desenlerin ustalıkla işlenmesi modeli daha da cezbedici hale getirmiştir.

palermo-sohbet-seti

Jumbo sohbet seti yine son derece özgün bir tasarımdır Yuvarlak ve kare hatların uyumlu şekilde birleştirildiği bu set Asortie’nin özgün tarafını yine ortaya koymuştur. Ahşabın ince bir işçilikle şekillenmesi sonucunda oluşturulan modelde her bir kıvrım ayrı bir zarafet katmakta ve ayrı bir model oluşturmaktadır.

jumbo-sohbet-seti

Rain Sohbet Seti gerçekten de yağmurlu günlerde sığınabileceğiniz bir oturma grubunun görüntüsünü vermektedir. Mat bir yeşilin parlak sarı ile uyumunu yakalamak modelin farklı bir stil oluşturmasını sağlamıştır. Aynı zamanda şık bir sehpa ile süslenmesi modeli hareketlendirmiştir.

rain-sohbet-seti

Efsun Sohbet Seti, sehpanın daha dar, koltukların daha geniş tasarlandığı ve koltuğun üst bölgesinin üçgen figürlerle şekillendirildiği son derece orijinal bir modeldir. Söz konusu modelde parlak sarının tam hakimiyeti vardır. Şaheste Sohbet Köşesi Asorite’nin çok severek kullandığı bordo rengi ustalıkla taşımaktadır. Bordo ve sarı uyumu bu modeli gerçekten de şahesere çevirmiştir.

efsun-sohbet-seti

saheste-sohbet-kosesi