El Oyması Dresuar Antreleri Yeniden Canlandırdı

 El Oyması Dresuar Antreleri Yeniden Canlandırdı

Bir dönem her evde kullanılan dresuarlar zamanla daha az rastlanır hale gelmişti; şimdilerde yeniden gözde.

Aslında her evde bulunması gereken, çok kullanışlı bir ürün olan dresuarlar; genellikle evin girişinde ki kolidora yerleştirilen, eve girer girmez elimizdeki cüzdanımızı, anahtarımızı ya da posta kutumuza bırakılan faturayı koyduğumuz bir çeşit sehpadır.

Genellikle de ayna ile kombine edilir. Bu oldukça kullanışlı, her evde bulunması gereken ürünü Asortie, kalitesi ve benzersiz tasarımlarıyla bizlere sunuyor.

dresuar

Klasik ve avangard mobilyanın vazgeçilmez ismi Asortie; evlerde saray ihtişamı yaratmaya devam ediyor. Her koleksiyonuyla adından bahsettiren Asortie, bu sefer de modası hiç geçmeyen el oymasıyla dresuarın müthiş uyumunu antrelerimize taşıyor.  İşlemeli aynalarla takım haline dönüştürülmüş, uzun ayaklı dresuarlara hayran kalacaksınız. Dresuar seçiminde uzun ayaklı olmasının ayrı bir önemi var. Kolay kullanım için şart. Ayrıca sadece antrelerde değil salonlarda da kullanılmaya müsait bir ürün dresuar. Salonunuzda üzerine antika telefonunuzu, vazolarınızı koyabileceğiniz gösterişli bir dresuar hayal edin.İşlemeli aynasıyla birlikte herkesi kendisine hayran bırakacak. Ayrıca bu birbirinden güzel dresuarlar,  kullanacağınız mekanın ölçüsüne göre özel ölçülerde tasarlanabiliyor. Size sadece modeli seçmek kalıyor.

dresuar-2jpg