Mobilyaları Tamamlayan Aksesuarlar Asortie’de

Yönetici 11 Ekim 2013 2
Mobilyaları Tamamlayan Aksesuarlar Asortie’de

Mobilyanız ne kadar güzel olursa olsun, uygun aksesuarlarla kombine edilmedikten sonra ihtişamını olduğunu gibi yansıtamayacaktır.

Mekanda ışıltı yayanın da sıcaklık katanın da detaylar olduğunun bilince olan Asortie, siz müşterileri için mobilya tasarımı kadar aksesuar tasarımına da önem veriyor.

Hem siz hem de konuklarınız evinizin çok boş olduğunu düşünecek, ev sıcaklığını hissedemeyeceklerdir. Üzerinde hiçbir şey olmayan bir orta sehpası, bomboş bir konsol, büfe hayal edin. Mağazadan yeni getirilip eve konmuş gibi duruyor değil mi? Aksine orta sehpasının üzerine konulan bir kaç detay, konsolun üstüne yerleştirilen iki abajur bile ne kadar değiştirecektir mekanı. Öyle olmasa mobilma mağazaları da süslemez, olduğu gibi showrooma koyarlardı mobilyalarını.

aksesuar-1

Mekanda ışıltı yayanın da sıcaklık katanın da detaylar olduğunun bilince olan Asortie, siz müşterileri için mobilya tasarımı kadar aksesuar tasarımına da önem veriyor. Varaklı, işlemeli saatler, görkemli abajurlar, antika görünümlü telefonlar, heykeller, tablolar ve daha nice aksesuar… Her biri özel tasarlanmış parçalardan oluşan objeler, mobilyanızın görkemine görkem katıcak. Siz de evinizi bu görkemden mahrum etmek istemiyorsanız Masko Mobilya Kenti’nde yer alan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

aksesuar-2


2 Comments »

  1. Selma 24 Kasım 2013 at 19:41 - Reply

    asortie mobilyanın aksesuarlarını çok beğeniyorum. özellikle de bu tarz koltuk tasarımları harika.

  2. yılmaz 2 Eylül 2015 at 11:33 - Reply

    resimlerdeki aksesuarlar çok hoş gözüküyorlar ama benim mobilyalarım bu aksesuarlarla uyumlu olmaz bunların daha modern tarza hitap edenleri varmı

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica