Esnek Ve Tüketici Zemin Kaplaması

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Esnek Ve Tüketici Zemin Kaplaması

BİLDİĞİNİZ TÜM GERÇEKLERİ UNUTUN

Dünyanın bir numaralı markalarını bünyesinde barındıran KOTİL, su ve nemlilik kabusunun önüne geçerek her türlü zeminde kullanılabilecek ahşap zeminlerle problemleri ortadan kaldırıyor.

2007’nin sonbaharında kullanıma sunulan, dünya zemin sektörünün en son keşfi “Devrimci Esnek Zemin” Allure , tüm bu ihtiyaçlarınızı tek bir ürünle karşılıyor.

Grip-Strip sayesinde, rahatça kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanan kendinden yapışkanlı bu parkeler, yere değil birbirine yapışıyor. Bu özelliği sayesinde ekstra yapıştırıcıya gerek duymadan, sadece bir market bıçağıyla bütün zemin birkaç saat içinde döşenebiliyor.

Ayrıca önceden zemin hazırlığı gerektirmediği gibi, zemin bozukluklarını kamufle etme özelliğiyle ahşap, pvc, linolyum, taş hatta seramik üzerine bile yerleştirilebiliyor.

ofis

Zemin üzerine tutkal kullanılmadığı için esnekliği ve yoğunluğu sayesinde eski zemine hiçbir şekilde hasar gelmiyor. Allure, yüzde 100 su geçirmez özelliği ve nemden etkilenmemesi sayesinde banyo, mutfak dahil bütün ıslak mekanlarda kullanılabiliyor.
“Yüzen Kilitli Zemin Sistemi” Allure, uygulama, dayanıklılık ve bakım avantajları ile restoran, otel, bar, okul, hastane gibi tüm genel mekanlar için çok farklı ve ihtiyaca dönük bir ürün. Hızlı işçilik kolaylığı sayesinde Allure, işletme kapanmadan sadece birkaç saat içinde tüm mekana döşenebiliyor.
Ses yalıtımı özelliği ve kolay temizlenebilmesi açısından ticari mekanlarda tercih edilen ürünün, ev içi kullanımda 25, ticari mekanlarda 15 yıl kullanım garantisi var.

Ürün özellikleri:
Gerçek ağaç görüntüsü ve hissi
100% su geçirmez, nemden etkilenmez
100% boyutsal sabitlik
Minimum efor, tutkalsız kolay döşeme
Çatlamaya ve kırılmaya karşı garantili
Zemin bozukluklarını kamufle etme özelliği
Yumuşak ve konforlu zemin
Ev içi kullanımda 25 yıl garanti
Ses yalıtımı özelliği
Kolay bakım ve temizlik
Birçok ev kimyasalına karşı dayanıklı

Kaynak: www.kotil.com


One Comment »

  1. büşra 5 Mart 2014 at 13:30 - Reply

    daha çok koyu renk zemin kaplamaları seviyorum daha şık ve görsel açıdan daha estetik duruyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica