Heyecanlı Ve Karakterikstik Banyolar

Yönetici 10 Ekim 2013 2
Heyecanlı Ve Karakterikstik Banyolar

HEYECANLI VE KARAKTERİSTİK BANYOLAR

Birbirine benzeyen klasik banyolardan sıkılmadınız mı? Birbirinin kopyası duş başlıkları her evde rastlanan duş perdeleri ve küvetler. Monotonluğu yansıtan örnekler saymakla bitmez

Banyolarında farklılık arayanlara değişik kişilerin ruh hallerine özel banyo setleri duşa kabinler banyo halıları sizlerin artık derdinize derman oluyor.

Alışagelmiş tasarımların dışına çıkan banyolarda değişik objeler ve renk oyunlarıyla banyolara ferahlık ve şıklık katılıyor. Evlerin atıl duran köşesi banyolara canlılık katan birbirinden ilginç tasarımlar banyolarınıza karakter kazandırıyor. Artık banyolarda evlerinizin en can alıcı noktası oluyor.

banyo_dekorasyonu_1 banyo_dekorasyonu_2 banyo_dekorasyonu_3 banyo_dekorasyonu_4 banyo_dekorasyonu_5 banyo_dekorasyonu_6 banyo_dekorasyonu_7 banyo_dekorasyonu_8


2 Comments »

  1. nagehan 19 Kasım 2013 at 10:12 - Reply

    herkes evinin her alanına önem verir ama banyo dekorasyonu biraz daha önemlidir. gelen misafirlerin en çok dikkat ettiği alan oluyor.

  2. derya 31 Aralık 2013 at 10:09 - Reply

    sıradışı banyo tasarımlar hoş oluyor ama banyo dar olduğu zaman çok da şansınız olmuyor açıkcası banyo mobilyaları seçiminde. çünkü daha çok kendi zevkinize göre değil de banyonun alanını düşünerek hareket ettiğiniz için haliyle tam olarak istediğiniz dekorasyonu yapamıyorsunuz.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica