Home Professional İle Kıyafetlerinizin Hakkını Verin

 Home Professional İle Kıyafetlerinizin Hakkını Verin

KIŞIN ÇAMAŞIR KURUTMA DERDİNE SON VEREN KURUTMA MAKİNESİ

Kaliteli ve profesyonel tasarımlarıyla tüketici dostu Bosch yüksek teknolojik özelliklerle donatılmış üstün nitelikli Home Professional kurutma makinesi sizlerin beğenisine sundu.

Bosch marka kurutucular Dünya’nın en ekonomik kurutma makinesidir. Yeni HomeProfessional kurutma makinesi, yalnızca kıyafetlerinizi değil bütçenizi de koruyor. Yeni ActiveAir teknolojisi ve yenilikçi EcoSilence kompresörü sayesinde, dünyanın en ekonomik kurutma makinesidir. A enerji sınıfı bir kurutma makinesinden %60 daha az elektrik harcar.

MCSA052803_WTW86562TR_def[1]

Kurutma makinelerinde verimlilik alanında yeni bir boyut geliştiren Bosh, kurutma makinesini iher kullanıldığınızda,  kurutma makinesinin toz topakları kondenseri tıkar ve böylelikle enerji tüketimi artar. Devrim niteliğindeki SelfCleaning Condenser kendi kendini otomatik olarak temizler. Kurutma makineniz kullanım ömrü boyunca en üst düzey enerji tasarrufu sınıfında kalacaktır.

MCSA051099_WTS865X1TR_def[3]

Profesyonel  elleri bile kurutma işlemini yalnızca sıcak hava ile yapar. Ama Bosch marka kurutma makineleri bu işlemi %60 daha ucuza mal ediyor. Klasik kondenserli kurutma makineleri, çamaşırların kurutulması için kullanılan havayı ısıtma çubukları ile ısıtır. ActiveAir teknolojisine sahip Home Professional kurutma makinesi ise, daha düşük maliyetli bir yöntem kullanır. Havayı, bir ısı pompası yardımıyla ısıtır ve böylelikle mevcut havayı verimli bir şekilde geri dönüştürür.

En sevdiğiniz kazağınız sonunda hak ettiği özel bakıma kavuşuyor. Kıyafetler, genellikle aynı şekilde kurutulur. Bilinen yöntemin aksine, HomeProfessional ile çamaşırlar, kumaşlarının türlerine göre en ideal yöntem ile kurutulur. Özel tambur tasarımı sayesinde, çamaşırlarınız kurutma işlemi sırasında kusursuz bir şekilde korunur. Yumuşak kıvrımlı kanatlar, tambur dönerken kıyafetlerinizi narin bir şekilde çalkalar ve ideal bir sıcaklığa ulaştıklarında hava ile dolar. Bu sayede, 100. kurutma döngüsünden sonra bile çamaşırlarınız makineden yumuşak ve ütüye hazır bir şekilde çıkar.

MCSA00412335_WTY88740TR_def[1]

Her şeyi doğru yapar ve bu sırada çevreyi de unutmaz sloganıyla piyasaya sürülen Home Professional çamaşır kurutucuları ile hayat sizler için daha kolay hale geliyor.

makine