Mıele’den Supertronıc Çamaşır Ve Kurutma Makineleri

 Mıele’den Supertronıc Çamaşır Ve Kurutma Makineleri

MIELE’DEN YENİ SUPERTRONIC ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNELERİ…

MIELE STEAMCARE BUHAR TEKNOLOJİSİ İLE ÇAMAŞIRLAR YIKANIRKEN ÜTÜLENMEYE BAŞLIYOR…

Solo ve ankastre ev aletleri ve endüstriyel cihazlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile üstün Alman teknolojisini birleştirerek alanında dev bir marka olan Miele’nin, yeni Supertronic çamaşır ve kurutma makineleriyle tüm giysilerinizi maksimum korunuyor ve sevgiyle yıkanıp kurutuluyor.
1899 yılında ilk çamaşır makinesini ve sonrasında dünyanın ilk tam otomatik çamaşır makinesini üreten Miele, çamaşır bakım ürünleri anlayışına yeni bir bakış getiriyor.
Miele,Supertronic çamaşır ve kurutma makineleri yeni geliştirilen teknolojisiyle çamaşır bakım konseptinde devrim yapıyor. %30 daha az deterjan harcayarak ve %50 daha az ütü gerektiren teknolojiyle, hayal ettiğiniz konforu sunuyor.
Tanımlı 22 leke programı sayesinde giysilerinizi optimum seviyede korur; en kirli çamaşırlarınız bile korkusuzca ve zahmetsizce ilk günkü gibi görünür.

000000000007211710

SteamCare Buhar Teknolojisi…

Miele SteamCare buhar teknoloji ile çamaşırlarınız yıkanırken ütülenmeye başlıyor. Böylece ütüleme zamanınız ve ihtiyacınız %50 oranında azalmış oluyor. Sadece çamaşır yıkanırken değil kuru ve az giyilmiş çamaşırlarınızı da makineye atıp, yenilenmiş ve neredeyse ütülenmiş gibi makineden çıkarabilirsiniz. Sadece çamaşır yıkanırken değil temiz çamaşırlarınız veya ıslak fakat ütülemeye daha rahat hazırlamanız gereken giysileriniz için de buhar fonksiyonu kullanılarak yeni alınmışçasına yenileniyor.

buhar
Yeni Miele Supetronic A sınıfından %40 daha az enerji harcayan 8 kg’lık 1600 devirli çamaşır makineleri, AutoDos deterjan üniteleri sayesinde her zaman doğru deterjanı doğru dozda ayarlar!

1

Otomatik dozajlama ünitesi ile artık çamaşırlarınız gereği kadar deterjanla yıkanacak. Böylece hem deterjandan %30 tasarruf edeceksiniz hem de giysilerinizle birlikte en değerli örtünüz cildiniz hak ettiği gibi korunacak.
Uzun ömürlü ve çevreye duyarlı Miele kalitesi sizİ ve en sevdiklerinizi düşünüyor.

Kaynak: www.miele.com.tr/