İlginç Dekorasyon Fikirleri

 İlginç Dekorasyon Fikirleri

Artemis klasik banyo

Hepimiz yaşadığımız yeri daha güzel hale getirmek isteriz. Ama pek çoğumuz bu konuda kararsız kalırız. Yeni fikirler bulamayıp vazgeçeriz. İşte biz bu sebepten yola çıkarak sizlere yeni fikirler sunacağız.

Hem hayatınızdaki monotonluktan kurtulmanız için hem de yeni bir ev dekorasyonu oluşturabilmeniz için ilginç dekorasyon fikirleri bulduk. Sizde evinize yepyeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bu fikirlere bakmanız çok doğru bir seçim olacaktır.

Matmazel klasik mutfak

Birçok konuda olduğu gibi bu konuda da öncelik elbette çocuklarımızdadır. Çocuk odası dekorasyonları en çok sevilen ve en çok tercih edilen dekorasyonlar arasındadır. İlginç halı, yatak ve mobilya seçenekleri ile çocuklarınızın evdeyken iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Araba veya gemi şeklinde bir yatak çocuğunuzun hoşuna gidebilir. Çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakterinin remini taşıyan bir halı çocuğunuzu çok mutlu edebilir. Böylece çocuklarınız bitmek bilmeyen enerjileri ile evinizde hoşça vakit geçirmesini izleyerek sizde mutlu olabilirsiniz.

Halep Meclis Odası

Ebeveynlerimizi elbette unutmadık. Sizler içinde kendinizi bambaşka bir yerde hissetmenizi sağlayacak ilginç fikirler bulduk. Bu fikirler neler mi? Geniş ve ilginç görünümdeki bir küveti banyonuzda kullanabilirsiniz.

Bu sayede bir yandan banyo keyfinizi çıkarırken bir yandan da bu farklı küveti kullanmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Yatak odanızı bulutların üstünde hissedebileceğiniz bir dekorda düzenleyebilirsiniz. Havuzlu bir eve sahipseniz ilginç şezlong tasarımlarından kullanarak hayatınızdaki tekdüzeliğe son verebilirsiniz.

Dekorasyon denilince genellikle evin içi aklımıza geliyor. Ancak müstakil bir eviniz varsa evin dışında da değişiklikler yapabilirsiniz. Böylece evinize girmeden sadece dışını görerek yüzünüzdeki gülümsemeyi hissedebilirsiniz.

Balkonunuzda pencerelerinizde kullanabileceğiniz birçok dekorasyon örneği bulunuyor. Mesela farklı şekillerdeki balkon demirleri kullanarak veya pencerenizi farklı şekillerde yaptırarak evinize muhteşem bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Karman klasik yemek odası

Hayvan figürlü raflar kullanarak, ilginç merdiven dizayn fikri ile evinizde yeni bir hava oluşturabilirsiniz. Yatağınızın ayaklarının ağaç gövdesi şeklinde olduğunu ve yukarılara doğru bu gövdeden dallar çıktığını hayal edin.

Sabah uyanınca nasıl hissederdiniz? Kapı kollarının insan eli şeklinde olduğu modellerden kullanabilirsiniz. Her gün evinizle tokalaşarak dışarı çıkacaksınız ve aynı şekilde eve geldiğinizde sizi karşılayan bir el olacak kapıda.

Eviniz değiştirmek istiyorsanız ve böyle imkanınız yoksa veyahut yaşadığınız evdeki standartlıktan sıkıldıysanız bu makalede yazdıklarımız size yol gösterebilir. Bir anda yepyeni bir eviniz olabilir. Bambaşka bir eve taşınmış gibi hissedebilirsiniz. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanarak yaşadığınız ortamı güzelleştirmek sizin elinizde.