Karaca Porselen Gurme Serisi

Yönetici 23 Ekim 2013 1
Karaca Porselen Gurme Serisi

Ev Eşyaları Denildiğinde Akla Gelen İlk Marka Karaca Porselen

Karaca Porselen yemek takımı, kahvaltı takımı, gurme serisi, kaşık, çatal, bıçak takımı, tencere seti, cam bardak setleri, çay seti ve kahve takımı gibi pek çok farklı çeşitte ürünle müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

Ev eşyalarının seçimi son derece hassasiyet gerektirmektedir. Dolayısıyla bu konuda uzman olan bir firmadan destek almak son derece faydalı olacaktır. 206 yılında hem yenilenen hem de yapılanan Karaca Porselen 1973 yılında kurulan bir şirkettir. Süleymaniye’de kurulan söz konusu aile şirketi il yıllarında ülkenin ve dünyanın en ünlü ürünlerinin toptancılığını üstlenmiştir. Bunun yanında söz konusu ürünlerin dağıtımını da yapan firmamız 2 farklı marka ile piyasaya çıkmıştır. Bu markalardan biri KARACA diğeri ise KRC markasıdır. Karaca Porselen kaşık, çatal, bıçak ve tencere grupları ile ürünlerini dış pazara sunmuştur.

karaca-gurme-serisi-modelleri

Karaca Porselen 1990’lı yıllardan itibaren satış ağını ülke geneline yaymıştır. Tüm illerde toplam 1000 adet satış noktasında faaliyet gösteren firma en gözde alışveriş merkezlerinde mağazalar açmaya başlamıştır. Sözgelimi Avcılar’da bulunan merkez binası en büyük şovrumlardan biri haline gelmiştir. Söz konusu merkez bina toplam 14 bin metre karedir.

Hem tasarımda öncü olmak hem de yenilikçi olmak konusunda son derece istikrarlı olan Karaca Porselen iç pazarda oldukça rekabetçidir. Adalet, dürüstlük ve ahlak, kalite, sürekli gelişim, müşteri odaklılık, hoşgörü, çevreye duyarlılık gibi pek çok temel değeri benimseyen Karaca Porselen son derece hassas ve tamamen müşteri odaklıdır. Firmamız için önemli olan yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak ve kesinlikle kaliteden taviz vermemektir.

karaca-gurme-serisi

Karaca Porselen yemek takımı, kahvaltı takımı, gurme serisi, kaşık, çatal, bıçak takımı, tencere seti, cam bardak setleri, çay seti ve kahve takımı gibi pek çok farklı çeşitte ürünle müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Özellikle gurme serisi kaliteden ve şıklıktan yana olanların ilgilendiği setler arasında bulunmaktadır. Cermen porselen serisi, Filet platin porselen serisi, Golf porselen serisi gibi seriler en çok tutulan serilerdendir. Firmamız için önemli olan kaliteli duruşu korumaktır. Bu nedenle gerek gurme serileri ile gerekse diğer serilerle profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.


One Comment »

  1. serpil uzun 5 Mart 2014 at 16:10 - Reply

    karaca porselenin takımları kaliteli oluyor. kolay kolay çizilmiyor. gerçekten misafirleriniz geldiği zaman onlara şık bir masa hazırlamak istiyorsanız karaca porselen takımını tavsiye ederim.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica