Konut Projelerinde İzmir Atağı

 Konut Projelerinde İzmir Atağı

İzmir’den Konut Almak İstiyorsanız Bu Projeleri Değerlendirin

Her yıl yenileri eklenen konut projelerinde İzmir’de makul fiyatlara ev sahibi olmak mümkün.

İzmir’den konut almak isteyenler için son derece makul fiyatlarda konut projeleri söz konusu… Fiyatları 88 bin TL’den 2 milyon 50 bin TL’ye kadar yükselen pek çok farklı konut projesinden biri aracılığı ile rahatlıkla konut sahibi olabilmeniz mümkündür. İzmir hemen hemen herkesin yaşamayı hayal ettiği şehirler arasında gelmektedir. İzmir konut projeleri konusunda son derece farklı seçenekler vardır. Bunlar arasında bilinen projelerden biri Yüksek Vadi Evleri Projesi’dir. Mopsan İnşaat’In yürüttüğü bu proje Karşıyaka ilçesinde gerçekleştirilmektedir.

konut1

88 bin ile 312 bin TL arasında değişen fiyatlarla Karşıyaka ilçesinde konut sahibi olabilirsiniz. İzmir konut projeleri arasında farklı bir yeri olan Yüksek Vadi Evleri Projesi 240 bin metre kare arsada inşa edilmektedir. Bu projede pek çok restoran, market, yüzme havuzu, kafe, mağazalar, kuaför salonları, çocukların oynayabilecekleri alanlar, spor alanları, fast food yenecek mekanlar, fitnes centerler bulunmaktadır. Mini golf alanlarının yanında satranç oyun alanları da bulunmaktadır. Bu projede toplam 2 bin 250 konut bulunmaktadır. Konutların alanları 61 ile 178 metre kare arasında değişmektedir. 1+1 konutlar olduğu gibi 4+1 konutlar da bulunmaktadır. Söz konusu evlere 900 TL taksitle sahip olmanız mümkündür.

konut2

Vereceğiniz peşinatın oranı %5’tir. İletişim için 0232 370 74 74 No’lu telefonu arayabilirsiniz. Narlıdere Mavisu Evleri de son derece talep gören İzmir konut projelerinden biridir. Tanyer İnşaat tarafından yürütülen projede 180 bin ile 320 bin TL arasında değişen fiyatlara konut sahibi olmanız mümkündür. 14 bin 500 metre kare arsa üzerine 36 bin 500 metre kare inşaat alanı olarak tasarlanan projede daire büyüklükleri 151 ile 168 metre kare arasında değişmektedir. İzmir konut projeleri arasında en rahat ve en ferah evlerin yer aldığı bir proje olarak Narlıdere Mavisu Evleri için ödemeniz gereken miktar 75 bin peşinat olacaktır. Sonrasında 2 bin 500 TL’lik taksitlerle içinde saunası, yüzme havuzu, fittness merkezi bulunan bir konut projesine dahil olabilirsiniz.