Banyo Dekorasyonunda En Estetik Modeller

Yönetici 23 Ekim 2013 4
Banyo Dekorasyonunda En Estetik Modeller

ŞIK BANYO DEKORASYONLARI

Banyo dekorasyonu yaparken, küvet ve duşakabin arasına seçim yapmak oldukça zor.

Banyo dekorasyonu söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken en önemli şey gerçekten de kişide banyo yapma isteği uyandıracak estetik dokunun söz konusu olup olmadığıdır. Bu noktada pek çok kişi özellikle duşa kabin sistemini merak etmektedir. Duşakabin tasarlanırken oval ve geniş olan modellerden yana karar verebileceğiniz gibi daha dar olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu durumda duşa kabinin camının niteliği de son derece önemlidir. Çiçekli olan camlar genellikle daha çok tercih edilmektedir. Bunun yanında düz olan camların ise bazılarının daha fazla ilgi çektiği söylenebilir.

luks-banyo

Banyo dekorasyonu kırmızı, mavi, yeşil, pembe gibi çok farklı tonlarda tasarımlanabilmektedir. Küvet tasarlanırken beyaz renkte küvetler tasarlandığı gibi yeşil olan ve içinde balıkları olduğu sanrısını vererek tasarlanan pek çok farklı küvet de bulunmaktadır. Bu modeller arasında değerlendirme yaparken son derece hassas davranmak ve banyodaki her şeyin birbiri ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmek gerekmektedir. Banyo camının çevresinde çiçeklerin olduğu, aynanın uzun ve düz bir şekilde uzandığı modeller pek çok çift tarafından beğenilmektedir. Bunun yanında oval banyo aynalarının yer aldığı aynalar da banyo dekorasyonuna şıklık katmaktadır.

duşakabin-modelleri

Banyo dekorasyonu konusunda karar vermeden önce modellerin pek çoğu dikkatle değerlendirilmeli ve ondan sonra karar verilmelidir. Banyo mobilyalarının modeli son derece önemlidir. Yumuşak kesim modeller pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanında banyo malzemelerinin niteliği de önemlidir. Banyo dolaplarının ne kadar bölümünün olduğu, dolaplar tasarlanırken hangi renklerin ağırlıklı olduğu gibi unsurlar son derece önemlidir. Ancak bu şekilde banyo dekorasyonu konusunda aradığınızı bulma yönünde adım atabilirsiniz. Hemem hemen tüm ayrıntıları düşünmeli geniş ya da dar olan pek çok farklı banyo modellerini gözden geçirmelisiniz. Çiçekli modeller, sade modeller, renkli modeller gibi pek çok farklı tasarım mevcuttur. Tüm banyonun tamamen kırmızıya boyanması bile söz konusu olabilir.


4 Comments »

 1. nurten 15 Kasım 2013 at 10:14 - Reply

  banyo dekorasyonunda banyo mobilyaları son derece önemlidir. banyo dolaplarının fayanslarla uyumu da gözden kaçırılmamalı.

 2. elif 17 Aralık 2013 at 10:41 - Reply

  duşa kabin bence banyo dekorasyonunda en önemli şeylerin başında geliyor çünkü yanlış bir duşa kabin seçimi banyo dekorasyonunuzu çok kullanışsız hale getirebilir. daha sonra ise banyo dolaplarının kalitesi geliyor ikinci sırada. kaliteli banyo dolapları seçimi yaptığınız zaman banyo dekorasyonunuzdan memnun kalmamanız mümkün değil.

 3. enise 30 Aralık 2013 at 10:51 - Reply

  banyo dekorasyonu beni en çok zorlayan kısım olmuştu. çünkü banyo dolapları seçiminde hem kaliteyi hem de görsel güzelliği aramak ve bulmak çok zor geldi bana. ama artık şimdi tasarlanan modeller hem kaliteli hem de görsel anlamda çok güzel oldukları için zor olmuyor.

 4. Talat 31 Temmuz 2015 at 18:31 - Reply

  banyo dekarasyonlarında duşakabinin camdan olması çok estetik ama temizla,enmesi biraz zahmetlice

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica