Klasik Konsol Modelleri

Yönetici 24 Eylül 2014 5
Klasik Konsol Modelleri

Konsollar, yemek odası ve salonların vazgeçilmezlerindendir. Hem dekoratif açıdan şık görünürler. Hem de fonksiyonel olarak çok yararlı parçalardır. Üzerine fotoğraflarınızı ve süs eşyalarınızı koyabilirsiniz. Eğer sadelikten yanaysanız boş bırakabilirsiniz. Klasik konsollar o kadar estetik görünümlüdürler ki, sadece kendileri bir süs eşyası yerine geçebilirler.

Çekmeceli ve dolaplı konsollar malzeme saklama açısından da çok işe yararlar. Aynalı konsollar ise estetiği çok farklı bir boyuta taşırlar. Evinize farklı bir hava katmak için köklü değişikliklere her zaman gerek olmayabilir. Bu tarz klasik mobilya konsollar istediğiniz havayı yakalamanız için size yardımcı olabilirler.

Konsollar ayrıca evinizde zarif bir görünüm elde etmenizi de sağlayacaklardır. Boş alanları işlevsel olarak değerlendirmek de yine bu klasik konsollarla mümkündür. Klasik konsolları üzerine yine klasik tarzda bir abajur yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Klasik konsollarla koridorlarınızda da çok hoş bir görünüm elde etmeniz mümkün. Kısacası bu çok işlevli mobilyayı evinizin her yerinde kullanabilir, her odanıza küçük bir dokunuşla estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her zevke hitap edecek klasik konsolları hemen alarak evinize yenilik getirin.

beyaz-country-yatak-odası-takımları

hayal-yatak-odası

country-yatak-odası-takımları-ankara
BENZER KONULAR »

5 Comments »

 1. Kürşat 24 Mart 2015 at 16:10 - Reply

  Klasik konsol modelleri demişsiniz ama resimlerde klasik yatak odaları var. O da iyimiş 🙂

 2. aysel 3 Temmuz 2015 at 12:08 - Reply

  Bu tarz klasik mobilya konsollar yatak odasında farklı bir boyut kazandırmışlar

 3. dilek 25 Temmuz 2015 at 16:04 - Reply

  Kesinlikle daha kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.Daha geniş hacimli daha büyük olduğu için bir çok esyanızı koyabiliyorsunuz içine.Çok kullanışlıdır tavsiye ederim.

 4. şule 1 Ağustos 2015 at 16:04 - Reply

  klasik yatak odalarında konsol tercih edebilmemiz için odamızın bir hayli büyük olması lazım

 5. elif 27 Ağustos 2015 at 12:49 - Reply

  resimdeki klasik yatak odasındaki altın ve beyaz olan odada yatak yerle bir izada olsa nasıl olur mobilyada bir uyumsuzluk olurmu diye düşünüyorum

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica