Klasik Salon Köşe Takımları

Yönetici 15 Ekim 2014 5
Klasik Salon Köşe Takımları

Söz konusu salonlar olduğunda mobilya seçimi yapmak daha zor olabilmektedir. Özellikle gençler hem spor görünümlü hem de klasik çizgilere sahip modeller istediklerinden dolayı seçimleri daha çok köşe takımı modellerinden yana olmaktadır. Bu modellerin sunmuş olduğu görsel uyum ve kullanım rahatlığı sebebiyle her geçen gün daha fazla kullanılmasına bağlı olarak yeni köşe takımları modellerinin de üretildiği göze çarpmaktadır. Her biri birbirinden şık bir şekilde tasarlanmış olan bu modeller içerisinde evinizin dizaynına ve salonlarınızın büyüklüğüne uygun olarak alabileceğiniz bir takım bulabilmeniz mümkündür. Köşe koltuk takımları içerisinde yer alan modellerin her birinin evinize modern bir görünüm katmasının yanı sıra klasik modellerin de aynı zamanda spor bir görünüm elde etmenize de olanak sağlaması sebebiyle içiniz rahat bir şekilde tercih edebilmeniz mümkündür. Klasik köşe takımı seçimlerinizi yaparken evinizin diğer mobilyaları ile de uyumlu olabilecek renk ve modelleri seçmeniz evinizde belli bir çizgi oluşturabilmeniz açısından size kolaylık sağlayacaktır. Seçimlerinizi klasik mobilya tarzından yana kullanmanız evinizde hem modern hem de şık bir görünüm oluşturmanızı sağlayacaktır.

küçük-köşe-takımları-ve-fiyatları

küçük-köşe-takımları-modelleri

küçük-köşe-koltuk-takımları-ve-fiyatları

köşe-takımı-fiyatları

köşeli-koltuklar
BENZER KONULAR »

5 Comments »

 1. Hale 24 Mart 2015 at 16:04 - Reply

  Klasik köşe takımları her zaman güzel olmuyor. Ama ikinci resimdeki parlak mavi takım harika görünüyor. Asortie klasik mobilya sanatını konuşturmuş.

 2. nergis 3 Temmuz 2015 at 12:05 - Reply

  Artık köşe takımlar eskiye göre daha çok tercih ediliyo çokmu kullanışlı acaba

 3. cansel 25 Temmuz 2015 at 16:02 - Reply

  Artık eski zamanlara göre daha çok tercih edilenler arasında köşe takımları.Bu şekilde klasik mobilyayla da birleştirince daha bir başka olmuş. Asortie Mobilya çok basarılı bir iş çıkarmış.

 4. Adile 1 Ağustos 2015 at 15:56 - Reply

  resimlerdeki klasik köşe takımları görsel uyumu çok hoş bir okadarda rahat gözüküyor

 5. emrah 27 Ağustos 2015 at 12:40 - Reply

  resimdeki koyu mavi klasik mobilyanın yan kollarının daaha geniş olmaı mümkünmü

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica