Klasik Ofis Takımları

Yönetici 20 Aralık 2013 4
Klasik Ofis Takımları

Klasik Mobilyaları

Klasik mobilyalar; hiçbir zaman modası geçmeyen ve tutkunları tarafından her zaman tercih edilen mobilya grupları olmaktadır. Özellikle son zamanda klasik çizgilerin modern çizgiler ile harmanlanması ile beraber klasik mobilya grupları genç yaşlı, kadın erkek herkes tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Özellikle yatak odalarındaki ve yemek odalarında ki gösterişli ve şık detaylar herkesi etkisi altına almaya başlamıştır. El oyması ve altın varaklı detaylar çok gösterişli ve çok şık bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır.

Klasik Ofis Tasarımları

Evlerde kullanılan klasik mobilya gruplarının ve ev dekorasyonuna önem verenlerin yanı sıra ofis dekorasyonlarına önem veren iş adamları da tercihlerini gösterişli ofis mobilyalarından yana kullanmaktadır. En az ev dekorasyonları kadar ofis dekorasyonları da çok önemli olmaktadır. Sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olunabilmesi adına ofis içerisinde bulunan mobilyaların o doğrultuda seçilmiş olması gerekmektedir. Geniş alana sahip olan ofisler dekorasyona daha uygun olduğundan dolayı, klasik mobilya grupları bu ofis türlerine daha uygun olmaktadır. Oymalı detaylara sahip sandalyelerin, altın varaklı detaylara sahip patron masasının ve toplantı masasının yer aldığı ofisin dekorasyonunun tamamlanması adına büyük klasik avizeler ve yine klasik görünüme sahip olan halılara gerek duyulmaktadır. Klasik ofis takımları modelleri çok farklı tasarımlara sahip olmaktadır. Oymalı ayak detaylarına sahip olan patron masasının yanı sıra, ayak detayının bulunmadığı yere sıfır olan patron masaları da büyüklükleri ile dikkat çekmektedir. Bazı ofislerde sadece sandalye grupları var olurken bazı ofislerde gelen konukların daha rahat edebilmesi ve daha rahat çalışma ortamlarına sahip olunabilmesi adına koltuk takımları yer almaktadır.

ashşap-ofis-mobilyaları

klasik-büro-mobilyası

klasik-ofis-mobilyaları-ankara

klasik-ofis-mobilyası

Klasik Ofis Takımları Fiyatları

Ceviz oyması yan detaylara ve oturma alanından bulunan deri kumaşlara sahip olan ofis takımları oldukça dikkat çekici olmakta ve ofisin dekorasyon yönünden oldukça zengin görünmesini sağlamaktadır. Klasik ofis takımları fiyatları mobilyalarda kullanılan malzemeye, mobilya grubunda bulunan parçalara ve mobilyaların markasına göre değişim göstermektedir.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. burhan sağlam 21 Aralık 2013 at 22:31 - Reply

  resimdeki ofis takımları muhteşem görünüyor. tam bir patron odası ihtişamı var bu mobilyalarda. asortie bu işi iyi biliyor tebrik ediyorum. ofis mobilyaları tasarımlarında da çok başarılılar.

 2. Ümit 23 Aralık 2013 at 10:03 - Reply

  patron odası dediğin bu tarz ofis mobilyaları ile dekore edilmeli bence. patronun ağırlığını ve prestijini yansıtacak lüks ofis mobilyaları her zaman en iyisidir.

 3. serhat 24 Aralık 2013 at 10:10 - Reply

  klasik ofis takımlarının modern ofis mobilyalarına göre ağır ve şık bir havası olduğu için patronların vazgeçilmezi oluyor haliyle. ama tabi iş yerinin kimliğine bağlı mobilya seçimi çok önemli. bu yüzden de ofis tasarımı yaparken ince eleyip sık dokumak lazım.

 4. perihan 26 Ağustos 2015 at 13:44 - Reply

  resimdeki beyaz ofis mobilyasında masanın boşluk kısmı hoş durmamış bence otarafı kapalı olsa daha hoş gözükür

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica