Koltuk Takımları Ve Özellikleri

Yönetici 23 Aralık 2013 4
Koltuk Takımları Ve Özellikleri

Koltuk Takımları Oturma Grupları

Günümüzde çok sayıda firmanın farklı birçok koltuk takımı tasarımı bulunmaktadır. Asortie Mobilya‘nın çok sayıda koltuk takımı bulunmaktadır. Koltuk takımları genel olarak iki adet berjer koltuk, bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuktan oluşurlar. Koltuk takımlarının ikili ve üçlü kısımlarında kol kenarlarında yer alan kapitoneler ürünün zenginleştirilmesini sağlar ve koltuklar şık gözükürler ve rahatlık sağlanır.

Klasik Koltuk Takımları

Kullanılan kırlentler ve koltuk üzerinde bulunan farklı kol tasarımları ile koltuk takımlarına ve klasik koltuk takımlarına modern bir görünüm kazanmasında yardımcı olmuştur. Ayrıca geniş ve rahat oturum konforu ve sırt kısmında kullanılan rahat minderiyle modern bir tarza sahiptir. Koltuk takımlarının her bir stili vardır. Bunlardan bazılar klasik koltuk takımları, spor koltuk takımları, günlük koltuk takımları olmak üzere birçoktur. Klasik koltuk takımları diğer koltuk takımlarına göre daha şık daha geleneksel bir göz zevkine sahip olan kullanıcıların tercihi olmakla birlikte evin bir köşesini mutlaka klasik döşemek isteyen kullanıcıların da tercihi olmuştur. Klasik koltuk takımları adeta kral ve kraliçeler ve yahut prens ve prensesler için biçilmiş kaftandır. Klasik koltuk takımları fiyatları ise her kesime hitap etmese de yine de mobilyacıların müşterilerine bir kolaylık yaparlarsa kimsenin alamayacağı türden bir stil değildir.

koltuk-takımları-fiyatları

Elita Klasik Koltuk Takımı

koltuk-takımları-modelleri

Bedesten Klasik Koltuk Takımı

koltuk-takımları-modelleri-2013

Akasya Klasik Koltuk Takımı

koltuk-takımları-oturma-grupları

Şehzade Klasik Koltuk Takımı

köşe-koltuk-takımları

Şımarık Köşe Koltuk

Klasik Koltuk Takımı Fiyatları

Klasik koltuk takımları fiyatları koltuk takımlarının türüne, desenine ve kumaşı gibi birçok özelliklerine göre değişebilir. Genel olarak ise her kesime hitap edebilen klasik koltuk takımları fiyatları üç buçuk beş bin Türk lirası olarak değişebilmektedir. Her ailenin tercihi olabilecek klasik koltuk takımları eve zarafet, şıklık ve konforun doğru adresi olabilecek bir koltuk takımıdır. Klasik koltuk takımları fiyatları diğer koltuk takımlarına göre biraz daha fazla olmasına rağmen kullanıcıların tercihi açısından daha fazla rağbet görebilir. Klasik koltuk takımlarında her renge her desene ve her kumaşa rastlama şansı diğer koltuk takımlarındaki gibi her daim vardır.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. havva 24 Aralık 2013 at 10:08 - Reply

  şımarık köşe koltuk benim şimdiden favorim oldu. asortienin yeni tasarımı ve çok beğendim. köşe koltuk takımı almayı düşünenler bu modeli görmeden karar vermesin bence.

 2. zeynep 26 Aralık 2013 at 10:01 - Reply

  ben her zaman için klasik mobilyayı tercih ederim. klasik koltuk takımları fiyatları pahalı da olsa kaliteden konfordan ve şıklıktan ödün vermediği için çok fazla tercih ediliyor.

 3. elif 30 Aralık 2013 at 10:32 - Reply

  2014 yılı mobilya modelleri arasından benim şu anda favorim şehzade klasik kanepe. hem renk olarak hem de model olarak çok hoşuma gitti. şımarık köşe kanepenin de sportif ama çok şık bir havası var.

 4. Nilay 3 Temmuz 2015 at 18:16 - Reply

  akasya klasik koltuk takımı kibar ve zarif bir dokunuşu yansıtıyo

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica