Koltuk Takımları Ve Özellikleri

 Koltuk Takımları Ve Özellikleri

Koltuk Takımları Oturma Grupları

Günümüzde çok sayıda firmanın farklı birçok koltuk takımı tasarımı bulunmaktadır. Asortie Mobilya’nın çok sayıda koltuk takımı bulunmaktadır. Koltuk takımları genel olarak iki adet berjer koltuk, bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuktan oluşurlar. Koltuk takımlarının ikili ve üçlü kısımlarında kol kenarlarında yer alan kapitoneler ürünün zenginleştirilmesini sağlar ve koltuklar şık gözükürler ve rahatlık sağlanır.

Klasik Koltuk Takımları

Kullanılan kırlentler ve koltuk üzerinde bulunan farklı kol tasarımları ile koltuk takımlarına ve klasik koltuk takımlarına modern bir görünüm kazanmasında yardımcı olmuştur. Ayrıca geniş ve rahat oturum konforu ve sırt kısmında kullanılan rahat minderiyle modern bir tarza sahiptir. Koltuk takımlarının her bir stili vardır. Bunlardan bazılar klasik koltuk takımları, spor koltuk takımları, günlük koltuk takımları olmak üzere birçoktur. Klasik koltuk takımları diğer koltuk takımlarına göre daha şık daha geleneksel bir göz zevkine sahip olan kullanıcıların tercihi olmakla birlikte evin bir köşesini mutlaka klasik döşemek isteyen kullanıcıların da tercihi olmuştur. Klasik koltuk takımları adeta kral ve kraliçeler ve yahut prens ve prensesler için biçilmiş kaftandır. Klasik koltuk takımları fiyatları ise her kesime hitap etmese de yine de mobilyacıların müşterilerine bir kolaylık yaparlarsa kimsenin alamayacağı türden bir stil değildir.

koltuk-takımları-fiyatları
Elita Klasik Koltuk Takımı
koltuk-takımları-modelleri
Bedesten Klasik Koltuk Takımı
koltuk-takımları-modelleri-2013
Akasya Klasik Koltuk Takımı
koltuk-takımları-oturma-grupları
Şehzade Klasik Koltuk Takımı
köşe-koltuk-takımları
Şımarık Köşe Koltuk

Klasik Koltuk Takımı Fiyatları

Klasik koltuk takımları fiyatları koltuk takımlarının türüne, desenine ve kumaşı gibi birçok özelliklerine göre değişebilir. Genel olarak ise her kesime hitap edebilen klasik koltuk takımları fiyatları üç buçuk beş bin Türk lirası olarak değişebilmektedir. Her ailenin tercihi olabilecek klasik koltuk takımları eve zarafet, şıklık ve konforun doğru adresi olabilecek bir koltuk takımıdır. Klasik koltuk takımları fiyatları diğer koltuk takımlarına göre biraz daha fazla olmasına rağmen kullanıcıların tercihi açısından daha fazla rağbet görebilir. Klasik koltuk takımlarında her renge her desene ve her kumaşa rastlama şansı diğer koltuk takımlarındaki gibi her daim vardır.