Mobilyada Bu Yılın Trendi Klasik Olacak

 Mobilyada Bu Yılın Trendi Klasik Olacak

Klasik mobilyalar hayatınızda yer verebileceğiniz son derece lüks ve görkemli mobilyalardır.

Klasik mobilyaların son dönemlerde gittikçe evlerde tercih edildiğini görmekteyiz. Klasik mobilyalar hiç eskimeyen modelleri ve geçmeyen modaları ile her zaman olduğu gibi bu sezonda sizleri kendisine hayran bırakacak. Klasik mobilyalardaki ihtişamlı görünüm bu yıl fazlasıyla memnun edicidir. Klasik mobilyaların tamamen ahşaptan yapılmış olmaları da tercih edilmelerini arttıran bir unsurdur. El yapımı olmaları dolayısıyla da hayli ilgi çeken bu mobilyalar ile dekor oluştururken hiç zorluk da çekmeyeceksiniz. Klasik koltuk takımlarından yemek ve yatak odası takımlarına kadar şık ve farklı klasik mobilya tasarımlarını da bulmanız mümkündür. Klasik mobilyanın ne kadar değerli olduğunu kullanılan malzeme yapısına bakarak da anlayabilirsiniz.

Elita Klasik Lüks Koltuk Takımı
Elita Klasik Lüks Koltuk Takımı

Birinci sınıf kumaş kalitesiyle modern mobilyaları her açıdan geride bırakan bu mobilya ürünleri konfor bakımından da modern mobilyalarla yarışmaktadır. Özellikle klasik koltuk takımlarının evlerde her geçen gün daha fazla yer edindiği bir gerçektir.
Klasik koltuk takımlarını sadece belli bir kesim değil aynı zamanda gençlerde evlerinde tercih etmektedir.

Klasik mobilyalar istenilen renklerde ve ölçülerde yapılabilen mobilya ürünleri oldukları içinde bu yönleriyle de farklılık yaratmaktadırlar. Aynı zamanda lüks bir görünüm sunan klasik mobilyalar ile evlerinizin dekorunu da zenginleştireceksiniz. Oldukça değerli ve zarif olan bu klasik mobilyalar, ışıl ışıl bir hava oluşturarak çok değişik bir atmosferi de evlerinize taşımaktadırlar.

Klasik mobilyaların trend olan tasarımlarını incelediğinizde klasik koltuk takımlarının, Klasik köşe takımlarının, yemek ve yatak odalarının da oldukça revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Klasik koltuk takımları, estetik açıdan da etkileyicidirler. Koltuk takımlarının hafif yerden yüksek olmaları ve farklı renklere sahip olmaları da klasik koltuk takımlarının çok endamlı görünmelerini sağlamaktadır. Klasik berjer takımları ile de tamamlanabilen bu klasik koltuk takımları çok kibar bir konsept oluşturmanızı sağlayacaktır.

marbella_klasik_yemek_odasi

Berjer koltukların ahşap kollara sahip olması da klasik koltukların şıklığına şıklık eklemektedir.

Değişik kombinasyonlara da imkan tanıyan bu klasik koltuklarda oturuş rahatlığı da hayli güzeldir. Yüksek arka kısma sahip berjerler de bu yönüyle beğenilmektedirler. Bu yıl klasik koltuk takımlarda açık bej, krem ve gri renkleri çok öne çıkmıştır. Klasik mobilyaları trend yapan şeylerden biri de aslında bu kadar birbirine benzeyen koltuk takımı içinde farklılaşma isteği ve tarz yaratma düşüncesidir.

Tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak stil klasik mobilya tasarımlarıdır. Klasik mobilyalar farklı modelleri ile de büyüleyicidirler. Uzun ömürlü olmalarıyla da dikkat çeken bu mobilyalar, modern mobilyalardan bu yönüyle oldukça farklıdırlar. Dayanıklı olmaları da bu kadar tercih edilmelerini arttırmaktadır. Özellikle modern mobilyaların çabuk deforme edilmeleri de klasik mobilyalara olan ilginin fazlalaşmasını sağlamaktadır. Süslemelerinde göz alıcı olduğu klasik modeller de varaklarla ve gravürlerle bezenmiş olan tasarımlar çok beğenilmektedir. Yaprak şeklindeki varakların ve klasik motiflerin ahşap tasarımlar üzerindeki görüntüsü gerçekten görülmeye değerdir.

Klasik mobilyalarda harikulade desenlerle süslenmiş koltuk takımlarını da görebilirsiniz.

Geniş şekillerde ve farklı renklerdeki bu desenli klasik koltuk modelleri de bu yıl adından çok söz ettirmektedir. Klasik yemek takımlarında, konsol modellerinin eşsiz geniş iç hacimleri ve çok bölmeli rafları da kullanışlılık açısından çok beğenilmektedir. Camlı klasik vitrin takımı ise klasik vazo ve biblolarınızı dizebileceğiniz son derece mükemmel tasarımlardır. Aynası ile de çok konuşacağınız klasik konsol yemek odanıza ayrı bir hava getirecektir. Yemek takımlarınızı koyabileceğiniz çekmecelere sahip olan konsol modellerinin neden bu kadar ilgi gördüğüne şaşırmamak lazım. Klasik olarak evlerinizin dekorunda kullanabileceğiniz son model harikulade mobilya ürünüdür.

klasik-açık-renk-mobilyalar

Klasik yatak takımları da her yönüyle bu sene trend olan klasik tasarımlar arasındadır.

Özellikle yatak başlıklarının cezbedici tasarımları hafızalarda yer edinecek cinstendir. Sırtınızı da dayayabileceğiniz bu son derece şık tasarımlar, yatağınızda başucu kitabınızı okurken çok işinize yarayacaktır. Klasik yatak odası takımlarında gardrop modelleri belirli standartlara göre değil özel olarak yapılabildikleri içinde çok ilgi görmektedir. Yataklarında bazalı ve modern modellere göre daha konforlu ve ergonomik olması da sayılabilecek özelliklerden sadece bir kaçıdır.

Gardrop modellerinde kulpların tutacak kısımlarındaki ince detaylar göz alıcı görünüyor.

Çekmeceli ve raflı olarak yapılan bu klasik gardrop modellerine istediğiniz eşyanızı da rahatça koyabilmeniz mümkündür. Ev hanımlarının çok beğeneceği bu klasik yatak odası modellerini yatak odalarınızda kullanmanızı öneririz. Klasik mobilyaları, evlerinizin her bölümünde bu yıl üretilen yeni modellerle daha güzel bir şekilde kullanabilirsiniz. Son moda klasik tasarımlarla evlerinizin dekoru şahane görünecektir.