Osmanlı Tarzı Mobilyalar Asortie İle Yeniden Yorumlandı

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Osmanlı Tarzı Mobilyalar Asortie İle Yeniden Yorumlandı

Osmanlı Tarzı Dekorasyon (Otoman Style Decoration)

Osmanlı döneminin ihtişamını ve zerafetini yaşam mekânlarına nakış gibi işleyen, klasik mobilyanın lider markası Asortie Mobilya, farklı modelleri ve kaliteli ürünleri ile sadece Türkiye’nin değil dünyanın birçok ülkesinde göz kamaştıran ürünleri ile dikkat çekiyor.

Oyma desenlerinde Osmanlı ve Selçuklu motiflerini kullanan Asortie Mobilya, ürünlerinde tamamen doğal ahşap kullanıyor. Yıllara meydan okuyan sağlamlıktaki doğal ahşapları el işçiliği ile işleyen usta eller yaşam mekânları için özel olarak ürettiği her tasarıma konfor, zerafet ve kalite kazandırıyor.

ottoman style furniture (1)

Asortie Mobilya, ev mobilyası, ofis mobilyası, otel mobilyası, hastane mobilyası, motel mobilyası, saray mobilyası, malikane mobilyası alanlarında mekana özel ölçü mobilyaları üretiyor.

1980 li yılların klasik mobilya modellerini, Osmanlı mobilyaları ile yeniden yorumlayan ve günümüz mobilya anlayışına yeni bir soluk kazandıran Asortie Mobilya, her ürünü üçün kişiye özel farklı bir tasarım yapıyor.

İnsanların kendilerini mutlu hissedecekleri yaşam mekanları üreten Asortie Mobilya, standart yemek odası takımları, yatak odası takımları, koltuk takımları gibi mobilyalar üretmenin yanında, mekanlarını baştan ayağa dekore eden ve anahtar teslim dekorasyon işleri de yapıyor.

Asortie Mobilya, klasik mobilya ağırlıklı projelere imza atsa da, gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında birçok modern ve avangarde projeleri başarı ile tamamladı. Özellikle otel projelerinde modern dekorasyon ile klasik dekorasyon unsurlarını çok uyumlu şekilde kombine eden Asortie, projelerinde birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanıyor. Dünyanın birçok ülkesinde ilgi gören otoman style otellerin tasarımını ve uygulamasını da yapıyor. Son yıllarda yurtdışında giderek daha fazla ilgi gören Osmanlı tarzı mobilyalar ( Otoman Style Furniture) Asortie tasarımları ile yeniden yorumlandı.

Asortie Mobilya’nın onlarca farklı klasik mobilya modellerini Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekarelik showroomunda bulabilirsiniz.

ottoman style furniture (2)


One Comment »

  1. Hatice 27 Kasım 2013 at 10:42 - Reply

    evimi şöyle şık ve gösterişli ihtişamlı mobilyalarla döşemek istiyorum derseniz asortie kesinlikle sizin ihtiyacınızı karşılayacak bir mağaza.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica