Özel Tasarım Yatak Odası

Yönetici 22 Ocak 2014 5
Özel Tasarım Yatak Odası

Özel Tasarım Mobilya İmalatı

Her dairede çoğu yatak odası standart ölçülerde inşa edilmektedir. Bu yüzden de tasarlanan mobilya modelleri de standart ölçülerde üretilmektedir. Lakin bu standart ölçülerin dışına çıkılan evlerde dekorasyon yaparken özel ölçü mobilya üretimi devreye girer. Evlerimizde bizim için önemli alanların başında gelen yatak odalarımızda da kullanılan mobilyaların standart ölçülerin dışında, özel tasarım yatak odası yapan firmalar tarafından üretilmesiyle işimiz kolaylaşmaktadır.

Özel Tasarım Yatak Odası Dolapları

Özel tasarım yatak odası denilince özel tasarım yatak odası mobilyaları arasında düzenin sağlanması açısından önem taşıyan yatak odası dolap modelleri gelmektedir. Özel tasarım yatak odası dolapları size kullanım kolaylığı sağlayacak raf sistemleri ile zenginleştirilerek dilediğiniz modelde ve renkte üretilebilmektedir. Siz de özel tasarım yatak odası modelleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

özel-tasarım-yatak-odası

Belinda Klasik Yatak Odası

özel-tasarım-yatak-odası-dolapları

Quantum Klasik Yatak Odası

özel-tasarım-yatak-odası-mobilyaları

Hayal Yatak Odası

özel-tasarımyatak-odası-modelleri

Prenses Klasik Yatak Odası

özel-tasarım-yatak-odası-yapan-firmalar

Sidelya Klasik Yatak Odası
BENZER KONULAR »

5 Comments »

 1. çiğdem 23 Ocak 2014 at 09:51 - Reply

  mobilya firmalarının artık kişiye özel tasarım mobilya hizmetlerinin olması nedeniyle insanlar da artık ev dekore ederken bu imkanlardan faydalanıyor. özel tasarım yatak odası da aynı şekilde standart ölçü yatak odası istemeyenler için renk ve ölçüde özgürlük tanıyor alıcıya.

 2. kevser 24 Ocak 2014 at 09:58 - Reply

  özel tasarım yapan mobilya firmaları sayesinde mobilya alışverişi artık kolaylaştı. mağaza mağaza gezmeye gerek yok eskisi gibi. gidip istediğiniz rengi ve modeli yaptırabiliyorsunuz.

 3. aslı 26 Ocak 2014 at 12:00 - Reply

  belinda klasik yatak odasının görünümünü çok beğendim. çok zengin bir görünümü var. ilk görüşte dikkat çekiyor.

 4. serpil 27 Ocak 2014 at 10:06 - Reply

  sidelya klasik yatak odası benim favorim. yatak başlığı çok güzel ve şık duruyor. gerçi hepsi çok ihtişamlı görünüyor ama sidelya yatak odası benim için aralarından sıyrılan model.

 5. saadet 3 Temmuz 2015 at 17:24 - Reply

  yatak odası modellerinde özel ölçü üretimi olması alışverişi kolaylaştıran bir nokta

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica